menuordersearch
tajrobeyemovafagh.com

%100(( تولید ثروت)) و ((ثروت سازی)) اینگونه اتفاق می افتد , ویدیو رو ببین ,

مراحل تولید ثروت و روش ثروت سازی واقعی و موانع آن

برای رسیدن به آرزوهایتان و عبور از حسرتهایتان باید اصول ثروت سازی و تولید ثروت رو یاد بگیرید . تجربه موفق حسین محبوب

 

 

 

 

روشهای نگاه به زندگی برای تولید ثروت

 

رو یاد میگیرند و شروع میکنند به تولید فرکانسهای پول ساز و ایجاد مهارتهای پول ساز برای تولید ثروت و ثروت سازی که در ادامه براتون توضیحش میدم .
یک اصلی وجود داره به اسم صبر کردن که گاهی با منتظر بودن اشتباه گرفته میشه و این خودش یکی از بزرگترین موانع تولید ثروت آگاهانه است . باید برای تولید ثروت شروع کرد و با صبر پیشروی کرد . این صبر یعنی ثبات قدم و با انتظار کشیدن که از سر اجباره خیلی تفاوت داره . 

 

اصول واقعی ثروت سازی و تولید ثروت یاد گرفتنیه و واقعا باید یاد بگیریمش و بعد با مهارت بیشتر راحتتر رشد کنیم . تجربه موفق حسین محبوب

 

ثروت سازی به سبک ژاپنی


اصول تولید ثروت و علم ثروت سازی  از زبان ماتسوشیتا سلطان امپراطوری پاناسونیک  . قوانین اجتماعی و طبیعی باید نقطه شروع خلق کردن یک فلسفه مدیریتی اصیل محسوب شوند. فلسفه ای برگرفته از این قوانین، طبق شرایطی که وجود دارد، راهکارهای متفاوتی ارائه خواهد داد، ولی اساس و بنیانش ثابت و بی تغییر باقی میماند. در واقع، یک فلسفه مدیریتی که اصول آن بر اساس درون مایه انسانیت و قوانین طبیعی، تعیین شده باشد، در گذشته، حال و آینده و در تمام کشورها مثل ژاپن، ثابت باقی خواهد ماند. من این موضوع را به تدریج از طریق کسب تجربه متوجه شده ام.
به این صورت، از دیدگاه من داشتنِ یک فلسفه مدیریتی که ریشه در زندگی، جامعه و جهان داشته باشد، خیلی مهم است؛ فلسفهای که اصولش با توجه به قوانین طبیعی و حقیقی شکل گرفته باشد و دائم بر اساس آن قواعد، اِعمال مدیریت کند. اینگونه میشود تولید درآمد و ثروت سازی کرد .

 

ثروت سازی مدرن


اصول پول سازی کهنه میگفت پول خود را پسنداز کن و پسنداز کن تا زیاد بشود اما اصول مدرن ثروت سازی میگه از پولتون پول بسازید و بزارید پولهای دوباره ساخته شده هم براتون پول بسازند . ثروت سازی مدرن میگه راز تولید ثروت در اینه که از پولتون برای پول سازی استفاده کنید تا این جریان کم به مرور تبدیل به رودخانه از پول بشه که به سمت زندگیتون جاریه . و دیگه اگه نخواینم پولاتون زیاد میشه . 

 

 

ثروت سازی یک هنرست و برای تولید ثروت فراوان باید شروع کرد و مهارت پیدا کردن . با اتظار کشیدن هیچ ثروتی ساخته نمیشه . تجربه موفق حسین محبوب

 

تصویر سازی ثروت

 

خیلی از آدما راجب انگیزه برای ثروت سازی و مسیر و راه و رسم تولید ثروت از من میپرسند . من یک جواب خوب دارم اونم اینه که مسیر و راهی که خداوند برای تو تعیین کرده با مسیر و روشی که برای من در نظر گرفته ممکنه فرق کنه . پس بجای دنبال کردن مسیر من مسیر خودت رو برای ثروت سازی و تولید ثروت پیدا کن . و انجام این یه راه خوب داره اونم تصویر سازی در ذهنتون به صورت حداقل هفته ای یبار از زندگی ایده آلتونه که این لازم داره قبلش تصویر سازی رو درست و اصولی یاد بگیرید . در تصویر سازی ثروت ما دو تا سود میبریم . اول انگیزه برای تلاش پیدا میکنیم و دوم ذهنمون چون روش حساس میشه میگرده و راه رسیدن بهش رو پیدا میکنه . که این زمان بره و یکشبه نیست اما شدنیه .

 

مهمترین آموزش ثروت سازی

 

مهمترین آموزش ثروت سازی شروع کردن بجای انتظار کشیدنه . باور کنید 90 درصد ایده های خوب بخاطر شک یا ترس از شروع کردن از بین رفتند نه شکست . شکست خوردن خیلی بهتره از هرگز شروع نکردن و منتظر بودن و حسرت خوردن .
و بهترین دهه عمر که میتونه سریع میلیاردرتون کنه دهه سوم زندگیتونه . اگر در این دهه افکار ثروتمندی داشته باشید به راحتی میتونید وارد پول سازی و تولید ثروت انبوه برای خودتون و آیندتون بشید .
اما متاسفانه برای من در این دوران مسائل کم اهمیت اهمیت پیدا کرده بود . مثل رابطه یا تایید طلبیهای پوچ .


برای ثروت سازی  و تولید ثروت ناب هیچوقت دیر نیست

 

کارآفرینی و تولید ثروت بهترین هنر تولید ثروت است . اما ایده های ثروت ساز فراوانی وجود دارد که میتواند برایتان تولید ثروت کند . مثل تولید ثروت از علم و تولید ثروت از زباله .  البته باید تعریف تولید ثروت و چگونگی تولید ثروت رو بدونید تا وارد باشگاه ثروت سازی خودتون بشید . روشهای تولید ثروت در جهان فراوونه و همچنین منابع تولید ثروت . اما لازمه که شروع کنیم و براش واقعا وقت بزاریم .
ثروت با ارزشه .

 

مقاله های زیر خیلی میتونه بهتون کمک کنه تا روشهای ثروت سازی ارتعاشی رو یاد بگیرید .

 

دوره های آموزشی تجربه موفق برای شرد واقعی از حسین محبوب


قانون جذب چیست 

 

قانون جذب عشق

 

توکل به خدا چگونه است 

 

اگر سوالیم داشتید میتونید توسط شماره 09152025480 در تلگرام و واتساپ باهام در تماس باشید .
تجربه موفق حسین محبوب از قانون جذب پیشرفته

 

محصولات مشابه
غرور میتواند جانتان را بگیردغرور میتواند جانتان را بگیرد تومان خرید کالاویدیو و مقاله
ویدیو و مقاله
رنج نکشید در زندگیتونرنج نکشید در زندگیتون تومان خرید کالاویدیو رو ببیند
ویدیو رو ببیند
اصول تولید ثروت و ثروتسازی رو در این مقاله بخونیداصول تولید ثروت و ثروتسازی رو در این مقاله بخونید تومان خرید کالاویدیو رو ببین
ویدیو رو ببین
داستانی کوتاه از کودکی آنتونی رابینزداستانی کوتاه از کودکی آنتونی رابینز تومان خرید کالاویدیو رو ببیند
ویدیو رو ببیند
تنها علت 100% افسردگی و راه حلشتنها علت 100% افسردگی و راه حلش تومان خرید کالاویدیو رو ببینید
ویدیو رو ببینید
ویدیو و مقاله رشد فردی و انرژی این رشدویدیو و مقاله رشد فردی و انرژی این رشد تومان خرید کالاویدیو رو ببیند
ویدیو رو ببیند
اصل اول و مشترک در تمام اصول موفقیت اصل اول و مشترک در تمام اصول موفقیت تومان خرید کالاویدیو و مقاله
ویدیو و مقاله
کلیپ ارزش ناخواسته ها در زندگی 2021کلیپ ارزش ناخواسته ها در زندگی 2021 تومان خرید کالاویدیو رو ببیند
ویدیو رو ببیند
سوالات اشتباه گمراه کننده 2021سوالات اشتباه گمراه کننده 2021 تومان خرید کالاویدیو رو ببیند
ویدیو رو ببیند
غرور یا عزت نفس و اعتماد به نفسغرور یا عزت نفس و اعتماد به نفس تومان خرید کالاویدیو رو ببینید
ویدیو رو ببینید
بستن
ورود به کاربریورود به کاربری
کد امنیتی :کد امنیتی
می خواهید ثبت نام کنید ؟
عضویت