menuordersearch
tajrobeyemovafagh.com

دوره بینظیر توکل و رسیدن کاری از گروه تجربه موفق حسین محبوب . برای خرید میتوانید مستقیما با پرداخت آنلاین اقدام به خرید و دانلود دوره کنید , صوتی فروشی ,

موجود
دوره بینظیر توکل و رسیدن کاری از گروه تجربه موفق حسین محبوب
aparatyouinstagramtelegramtwiter
...
دوره بینظیر توکل و رسیدن کاری از گروه تجربه موفق حسین محبوب . برای خرید میتوانید مستقیما با پرداخت آنلاین اقدام به خرید و دانلود دوره کنید
(0)
(0)
صوتی فروشی
رنگ و مدل کالا
صوتی فروشی
تعداد عدد
قیمت کالا
600,000 تومان
دوره بینظیر توکل قطعه اصلی پازل هفدهگانه قانون جذب پیشرفته

قانون جذب پیشرفته به من یاد داده که توکل قسمت اصلی پازل هفده گانه قانون جذب میباشد .

بسیاری از ما خواهان بکار گیری قدرت قانون جذب پیشرفته در زندگیمان به نفع رسیدن به خواسته ها و آرزوهایمان هستیم .

قانون جذب پیشرفته 17 قسمت مختلف دارد که تمام آن اهمیت فراوانی دارد .

اما قسمت توکل بسیار قطعه مهمی در این پازل هفده گانه میباشد .

بسیاری از آدمها فکر میکنند که به خداوند ایمان دارند این کاملا درست است اما کیفیت ایمان انسانهاست که تفاوت نتیجه را در قانون جذب پیشرفته ایجاد میکند .

ایمان به خداوند گاها زیاد پایدار نیست و ما به سرعت میتوانیم در شرایط خاص ایمان خود را فراموش کنیم و خود سکان دار زندگی خود شویم و این کیفیت ایمانست که باعث میشود در مواقع بیشتری بتوانیم به این منبع لایزال قدرت و عشق تکیه کنیم و از آن در قانون جذب پیشرفته به نفع رسیدن به خواسته هایمان استفاده کنیم .

اگر میخواهید تاثیر کیفیت ایمان را ببینید باید کمی به گذشته برگردیم .

مثلا وقتی حضرت یوسف به سمت درهای هفتگانه که همه قفل بودند دوید برای گریز از خیانت دربها واقعا قفل بودند اما در مقابل ایمان یوسف قفلها همه باز بودند او میدانست که اگر حرکت کند خداوند به او فرصت عبور از این دربها را میدهد .

یا زمانیکه حضرت سلیمان از خداوند در خواست ثروت و نعمت میکند میگوید خداوندا به من ثروتی عطا کن که بعد از من هم سزاوار هیچکس نباشد یا وهاب .

آنچه باعث میشد حضرت سلیمان چنین خواسته عظیمی از خداوندش داشته باشد ایمان به وهاب بودن خداست که معنیش میشود ای بسیار و بیحساب بخشنده .

و او با ایمان به وهاب بودن خدا چنین درخواستی میکرد و خداوند اجابت کرد چون خداوند به گفته امام رضا نزد گمان بنده خویش است .

برای جذب خواسته از طریق قانون جذب پیشرفته باید کیفیت ایمانمان بالا برود و باورهای سازنده ای در باره خداوندی که درک کرده ایم پیدا کنیم که بتواند به ما در مسیر رسیدن به ثروت و نعمت و سعادت کمک کند .

میخوام اینجا یک قسمت از رازهای نماز رو که به دلم افتاده بگمتون .

وقتی که از خداوند در سوره فاتحه که اول رکت اول میخوانیم میخواهیم که ما را به راه مستقیم هدایت کند .

اول اینکه کوتاه ترین مسیر رسیدن به یک نقطه مسیر مستقیم است و ما اکثر جزء گمراهانیم که مسیر رسیدن به خواسته ها و آرزوهایمان را پیدا نمیکنیم و خداوند میتواند مارا به مسیر مستقیم هدایت کند تا سالهای عمرمان را در حسرت رسیدن به خواسته هایمان سپری نکنیم و زندگیمان را سرشار از نعمت کند .

من بارها از خدا میخواهم که مرا به راه مستقیم هدایت کند میدانم که فقط اوست که مسیر مستقیم را میداند وگرنه من بارها دور آرزوهایم ممکنست سالها بچرخم و به آن نرسم .

حتی ممکن است نزدیک هم بشویم اما رسیدن با نزدیک شدن تفاوت فراوانی دارد .

ما برای بکار گیری قانون جذب پیشرفته در زندگیمان باید به این کیفیت ایمان دسترسی پیدا کنیم تا در زندگیمان جزء والضالین نباشیم .

به همه شما پیشنهاد میدهم که قانون جذب را کامل یاد بگیرید چون درک ناقص از قانون جذب باعث میشود که نتوانید از آن به نفع زندگیتان بهرمند شوید و از قانون جذب هم نا امید شوید .

و هر نا امیدی ما برگ برنده ای برای شیطانست چون او میداند که اگر انسان را نا امید کند دیگر خود انسان خودش را نابود میکند .

در مورد توکل گفتنی و آموختنی بسیار زیادست که در یک مقاله گنجانده نمیشود اما من تجربه خودم را از توکل در دوره  گفته ام دوره صوتیه و بسیار کامل و کار آمده .

امیدوارم خداوند همه ما را به راه مستقیم هدایت کند و توکلی همیشگی و کار آمد نسبت به خداوند داشته باشیم .

تجربه موفق حسين محبوب از قانون جذب پيشرفته

اگه سواليم داشتيد ميتونيد از طريق شماره 09152025480 در تلگرام و واتساپ و سروش ازم بپرسيد

دوستون دارم حسين محبوب

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
بستن
ورود به کاربریورود به کاربری
کد امنیتی :کد امنیتی
می خواهید ثبت نام کنید ؟
عضویت
طراحی توسط فروشگاه ساز یوتاب