menuordersearch
tajrobeyemovafagh.com

نقش و تاثیر کلام در قانون جذب پیشرفته ,

۱۳۹۸/۶/۱۵ جمعه
(0)
(0)
نقش و تاثیر کلام در قانون جذب پیشرفته
نقش و تاثیر کلام در قانون جذب پیشرفته

تاثیر کلام در قانون جذب پیشرفته

سلام دوستان و همراهان عزیز .

امروز میخوام راجع به تاثیر کلام در جذب خواسته ها و جذب نا خواسته ها به زندگیمون براتون توضیح بدم تا سطح آگاهیتون نسبت به کلامتون بالا بره چون من معتقدم که آگاهی پاک کننده است و علت اصلی اکثر اشتباهات ما کمبود آگاهی درست است و اگر حقیقت هر چیز را بدانیم خود آگاهی به سادگی تغییرمان میدهد .

اما معمولا اطلاعاتی که راجع به هر چیزی ما داریم یا دانش است یا اشتباه است و این باعث میشود نتوانیم از آن برای تغییر و بهبود زندگیمان استفاده کنیم .

انسان از زمان تولد مورد توجه هوش جهان قرار میگیرید و با اولین گریه سینه مادر به شیر می آید و نیازهای بچه برآورده میشود در آن زمان کودک هیچ چیز جز گریه نمیداند اما گریه هایش خالی از ارتعاش است پس جهان تمام آنها را ترجمه میکند و نیازهایش را به سرعت برآورده میکنند .

به مرور خواسته های انسان گسترش پیدا میکنند و متعدد و متفاوت میشود و برای دریافت آنها و اعلام خواسته هایش کلام را می آموزد تا بتواند بگوید چه میخواهد و از آن به بعد خواسته های خود را با کلام به هوش جهان میگوید اما با رشد توانایی ما در استفاده از کلام توقع روح جهان در بکارگیری درست و بجای کلمات از ما بیشتر میشود و چون خواسته های ما گوناگون است و میتواند در لحظه تغییر کند هوش جهان دست از ترجمه آن بر میدارد و فقط دقت به کلمات میکند و برآورده میکند .

البته مقداری زمان بین استفاده از کلمات و برآورده شدنش همیشه هست و این لطف خدا برای داشتن فرصت تغییر است .

اینجاست که هوش با هوش جهان تبدیل به یک منعکس کننده میشود و حالا باید مهارت خودمان را در استفاده درست برای ترجمه کلماتمان به هوش جهان زیاد کنیم و اینگونه قانون جذب پیشرفته را بهتر و اصولی تر بکار بگیریم .

هوش جهان نمیخوام رو نمیفهمه و وقتی میگیم مریضیم خوب بشه مریضی رو زیاد میکنه و جهان کانون تمرکز ما رو در کلمات گسترش میده و وقتی مریضی رو نمیخواین باید بگین سلامتی رو میخوام . حتی خدایا من رو از شر این  مریضی رها کن مریضی رو گسترش میده تو زندگیتون آخه اگه مریضی رو نمیخوایین چرا اینقده راجع بهش صحبت میکنید و اسمش رو به زبون میارید .

قانون جذب پیشرفته اونقده راجع به کلام حساسه که وقتی حضرت یوسف از زلیخا سر باز زد به او گفت به زندان بیفتم بهتر از این گناه است و به زندان هم افتاد . میتوانست بسیاری چیزهای دیگر بگوید .

پس کلام در قانون جذب پیشرفته اینهمه اهمیت داره که حتی پیامبران خدا نیز از آن مستثنا نیستند .

 

مثال هایی از کلام های منفی 

اینجاست که قانون جذب پیشرفته به ما یاد میدهد دستت درد نکنه منفیه . خسته نباشید منفیه . و چشمت بی بلا هم و بسیاری دیگه که باید یاد بگیریم که در قانون جذب پیشرفته کلاممان را اصلاح کنیم تا اتفاقات منفی را به زندگیمان با کلاممان جذب نکنیم و به راحتی خواسته هایمان را با این قانون به زندگیمان جذب کنیم .

 

تجربه موفق حسين محبوب استاد قانون جذب پيشرفته

اگه سواليم داشتيد ميتونيد از طريق شماره 09152025480 در تلگرام و واتساپ و سروش ازم بپرسيد

دوستون دارم حسين محبوب

aparatyouinstagramtelegramtwiter
نظرات کاربران ( 0 نظر)
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

پرفروش ترین کالاها
صوتی فروشیسه دوره بینظیر در یک پکیج به همراه تمرینهای جذب پول و فایل درک انرژیهای پول عالی و پر از نتیجه
صوتی فروشی
سه دوره بینظیر در یک پکیج به همراه تمرینهای جذب پول و فایل درک انرژیهای پول عالی و پر از نتیجه 900,000 تومان مشاهده
برای دیدن ویدیو رایگان روی خرید کالا کلیک کنیدقانون جذب پیشرفته به من کمک کرد که باور کنم هیچ آرزویی محال نیست . تجربه موفق حسین محبوب
برای دیدن ویدیو رایگان روی خرید کالا کلیک کنید
قانون جذب پیشرفته به من کمک کرد که باور کنم هیچ آرزویی محال نیست . تجربه موفق حسین محبوب تومان مشاهده
برای دیدن ویدیو روی دانلود رایگان کلیک کنید >>>کلیپی که جواب اکثر سوالامونه . تجربه موفق حسین محبوب از قانون جذب پیشرفته
برای دیدن ویدیو روی دانلود رایگان کلیک کنید >>>
کلیپی که جواب اکثر سوالامونه . تجربه موفق حسین محبوب از قانون جذب پیشرفته تومان مشاهده
برای دیدن ویدیو رایگان روی خرید کالا کلیک کنیدکلیپ انگیزشی موفقیت  . چگونه درآمدمان را بیشتر سه میلیون کنیم . کاری از گروه تجربه موفق حسین محبوب
برای دیدن ویدیو رایگان روی خرید کالا کلیک کنید
کلیپ انگیزشی موفقیت . چگونه درآمدمان را بیشتر سه میلیون کنیم . کاری از گروه تجربه موفق حسین محبوب تومان مشاهده
بستن
ورود به کاربریورود به کاربری
کد امنیتی :کد امنیتی
می خواهید ثبت نام کنید ؟
عضویت
طراحی توسط فروشگاه ساز یوتاب