menuordersearch
tajrobeyemovafagh.com

دوره پایه و جادوی کلام و تجسم خلاق 100% شتاب دهنده سال1398, صوتی فروشی ,

موجود
دوره پایه و جادوی کلام و تجسم خلاق 100% شتاب دهنده تولید سال1398
twitertelegraminstagramyouaparat
...
دوره پایه و جادوی کلام و تجسم خلاق 100% شتاب دهنده سال1398
(0)
(0)
صوتی فروشی
رنگ و مدل کالا
صوتی فروشی
تعداد
+
_
عدد
قیمت کالا
1,000,000 تومان
پکیج دوره پایه قانون جذب، دوره جادوی کلام و دوره تجسم خلاق که دو قطعه اول پازل هفدهگانه قانون جذبه

دوره قانون جذب پیشرفته و تجربی

 

سلام دوستان من در این دوره شناخت و تجربه کامل خودم رو از قانون جذب آموزش میدم.

حتما میخواین بدونید قانون جذب چیه ؟ ویا میخواین بدونید قانون جذب عشق چیه روی همون جمله سوالتون که آبی شده کلیک کنید تا توضیحاتش رو بخونید.

من بنا به تجربه خودم یاد گرفتم که قانون جذب 17 قسمت داره و این برای من یک ترازوی قانون جذبی ایجاد کرد که اگر میخواستم کفه ترازو به نفع من پایین بره باید هداقل هشت قسمتش رو انجام میدادم.

در دوره پایه

قسمت‌‌‌‌های هفده گانه شامل 1. کلام. 2. باور. 3. احساس. 4. افکار 5. توکل به خدا که اینها رو در هفت قسمت فایل صوتی براتون خلاصه و مفید توضیح میدم. و کل هفت قسمت 60 دقیقست.

 

 

در دوره جادوی کلام

 

 

این پکیج یادمیگیرید که چطور با کلامتون اتفاقا خیر رو جذب کنید و اتفاقات شر رو با کلامتون جذب نکنید که این دوره خیلی کار بردیه مخصوصا برای کسانی که زیاد حرف میزنند. چه گفتگو‌‌‌‌های درونی چه گفتگو‌‌‌‌های بیرونی. کلا این هم 60 دقیقست.

 

 

در دوره تجسم خلاق

 

 

یاد میگیرید که تفاوت تجسم با تخیل چیست و تجسم چه کارهایی برای ما میکند و نقطه اصلیی که باید تجسم شود چیست. و دو مدل تجسم‌‌‌‌های کوتاه و بلند رو یاد میگیرید.

 

دو فایل تمرین‌‌‌‌های جذب پول که (((( هفت تمرین برای جذب پول))) داره  و فایل آموزش (((درک انرژی پول))) هم همراه این پکیجه که بشدت میتونه توی جذب پول کمکتون کنه. و درآمدتون رو افزایش بده. اینهم کلاش 60 دقیقست.

 

پس با سه ساعت وقت گذاشتن میتونید اینهمه چیزی یاد بگیرید.

 

 

 

 

برای یاد گیری صحیح قانون جذب باید آنرا اصولی یاد گرفت. و جذب نتایج به مهارت انجام بستگی داره. من تجربه خودم رو در این آموزشها براتون میگم پس حتما استفاده کنید چون زندگی من رو تغییر داده و عالی شده. تجربه موفق حسین محبوب

 

 

 

سوالات دوستان

 

1. آیا این محصول پشتیبانی داره؟؟ واگر دارد پشتیبانی توسط خود استاد انجام میشه یا ادمینشون ؟؟

دوره ها از طریق تلگرام و واتساپ توسط خود استاد پشتیبانی مستقیم میشه و خودشون دوره رو با زندگیتون مطابقت میدند. فقط لازمه به خود استاد از طریق شماره 09152025480 در تلگرام و واتساپ بعد تهیه دوره پیام بدید.

 

2. من وقت کمی دارم آیا میتونم در کنار وقت کمم و مشغله زیادم از دوره استفاده کنم ؟؟

بله. این دوره ها دو خاصیت اصلیش یک خلاصه و مفید بودن و پرهیز از زیاده گوییه. دو چون صوتیه میتونید توی ماشین هم در هین تردد بارها گوش کنید یا تو اتوبس و مترو با هنزفری. یعنی از تایم‌‌‌‌های بی مصرفتونم میتونید یه کلاس آموزشی پر سود بسازید.

 

3. این دوره ها چه تفاوتی با دوره‌‌‌‌های دیگر اساتید داره ؟؟

تفاوت در هدف من برای شروعه. من وقتی که تجربه ارزنده ای از کارکرد قانون جذب در زندگیم ایجاد کردم و زندگیی که هم از لحاظ مالی وهم عاطفی ورشکته بود رو ظرف سه سال به یه زندگی عالی و با ارزش با قانون جذب تبدیل کردم. تصمیم گرفتم تجربم رو با دیگران در میون بزارم. به همینخاطر اگر با یک ذهن باز از دوره استفاده کنید چون دیدگاه من یک دیدگاه تجربیه بشدت تاثیر مثبت در تمام قسمت‌‌‌‌های زندگیتون دریافت میکنید.

 

4. من برای جذب رابطه دلخواهم میخوام قانون جذب رو یاد بگیرم آیا برای اونم خوبه ؟

قانون جذب برای جذب خواسته ها به زندگیتونه. اگر مهارت استفاده از قانون جذب رو یاد بگیرید میتونید خواسته هاتون رو به زندگیتون با تغیررات افکار و باوراتون و. ... جذب کنید. حالا فرقی نمیکنه که خواسته شما بارداریه. ازدواجه. ثروته. آرامش. شادیه. این برای دوره فرقی نداره اما اگر با خودم در ارتباط باشید برای پشتیبانی راحتتر دوره رو با خواستتون مطابقت میدم.

 

5.کار کردن این دوره آموزشی قانون جذب شما چه خاصیتی برای زندگیمون داره ؟؟

خواص این دوره و قانون جذب فراوانه

1. رشد و توسعه شخصیتی

2. جذب اتفاق‌‌‌‌های خوشایند

3. عدم جذب ناخواسته ها

4. درک جهان اطراف و ساز و کار این جهان

5. دوست داشتنی شدن

6. گسترش موفقیت در تمام قسمت‌‌‌‌های زندگی

7. مهارت ساختن باور‌‌‌‌های موفق برای کودکانتان

البته یادتون باشه که قانون جذب 17 قسمته و دو قسمتش تو این پکیجه و باید ادامه بدید. اما اکثرا با کار کردن این پکیج و پکیجدوره توکل نتایج خیلی عالیی در قسمت‌‌‌‌های مختلف زندگیشون میگیرند.

 

6.بعد از خرید چگونه دوره رو دریافت میکینم ؟؟

همزمان با خرید برایتان حساب کاربری به آسانی ایجاد میشود و بعد از خرید همزمان لینک دانلود برایتان نمایش داده میشود و میتوانید فورا دوره را دانلود کنید. و در مراجعات بعدیتون هم دوره در حساب کاربریتون قسمت فایل‌‌‌‌های خریداری شده برای دانلود موجودست. که پنج بار اجاز دانلود دارید برای هر دوره. و این امکان تاریخ انقضائ ندارد و همیشگیست.

 

 

برای درک بهتر این دوره تعدادی از نتایج این دوره ها رو بشنوید.

 

 

مدرس قانون جذب پیشرفته و تجربی و علمی حسین محبوب

کاری از گروه تجربه موفق

 

 

محصولات مشابه
دوره پایه و جادوی کلام و تجسم خلاق 100% شتاب دهنده تولید سال1398دوره پایه و جادوی کلام و تجسم خلاق 100% شتاب دهنده تولید سال13981,000,000 تومان
+
_
صوتی فروشی
صوتی فروشی
دوره بینظیر تمرکز و آفرینش 100% عالی و کاربردی آذر1398دوره بینظیر تمرکز و آفرینش 100% عالی و کاربردی آذر1398500,000 تومان
+
_
صوتی فروشی
صوتی فروشی
آموزش 100% روان و کاربردی مدیتیشن اردیبهشت 1399آموزش 100% روان و کاربردی مدیتیشن اردیبهشت 1399200,000 تومان
+
_
صوتی فروشی
صوتی فروشی
بستن
ورود به کاربریورود به کاربری
کد امنیتی :کد امنیتی
می خواهید ثبت نام کنید ؟
عضویت