menuordersearch
tajrobeyemovafagh.com

دوره پایه و جادوی کلام و تجسم خلاق 100% شتاب دهنده سال1398 , صوتی فروشی ,

موجود
دوره پایه و جادوی کلام و تجسم خلاق 100% شتاب دهنده تولید سال1398
twitertelegraminstagramyouaparat
...
دوره پایه و جادوی کلام و تجسم خلاق 100% شتاب دهنده سال1398
(0)
(0)
صوتی فروشی
رنگ و مدل کالا
صوتی فروشی
تعداد عدد
قیمت کالا
900,000 تومان
پکیج دوره پایه قانون جذب ، دوره جادوی کلام و دوره تجسم خلاق که دو قطعه اول پازل هفدهگانه قانون جذبه

دوره قانون جذب پیشرفته و تجربی

 

سلام دوستان من در این دوره شناخت و تجربه کامل خودم رو از قانون جذب آموزش میدم .

حتما میخواین بدونید قانون جذب چیه ؟  ویا  میخواین بدونید قانون جذب عشق چیه روی همون جمله سوالتون که آبی شده کلیک کنید تا توضیحاتش رو بخونید .

من بنا به تجربه خودم یاد گرفتم که قانون جذب 17 قسمت داره و این برای من یک ترازوی قانون جذبی ایجاد کرد که اگر میخواستم کفه ترازو به نفع من پایین بره باید هداقل هشت قسمتش رو انجام میدادم .

در دوره پایه

قسمتهای هفده گانه شامل 1. کلام . 2. باور . 3. احساس . 4. افکار 5. توکل به خدا که اینها رو در هفت قسمت فایل صوتی براتون خلاصه و مفید توضیح میدم . و کل هفت قسمت 60 دقیقست .

 

 

در دوره جادوی کلام

 

 

این پکیج یادمیگیرید که چطور با کلامتون اتفاقا خیر رو جذب کنید و اتفاقات شر رو با کلامتون جذب نکنید که این دوره خیلی کار بردیه مخصوصا برای کسانی که زیاد حرف میزنند . چه گفتگوهای درونی چه گفتگوهای بیرونی . کلا این هم 60 دقیقست .

 

 

در دوره تجسم خلاق

 

 

یاد میگیرید که تفاوت تجسم با تخیل چیست و تجسم چه کارهایی برای ما میکند و نقطه اصلیی که باید تجسم شود چیست . و دو مدل تجسمهای کوتاه و بلند رو یاد میگیرید .

 

دو فایل تمرینهای جذب پول که (((( هفت تمرین برای جذب پول))) داره  و فایل آموزش (((درک انرژی پول))) هم همراه این پکیجه که بشدت میتونه توی جذب پول کمکتون کنه . و درآمدتون رو افزایش بده . اینهم کلاش 60 دقیقست .

 

پس با سه ساعت وقت گذاشتن میتونید اینهمه چیزی یاد بگیرید .

 

 

 

 

برای یاد گیری صحیح قانون جذب باید آنرا اصولی یاد گرفت . و جذب نتایج به مهارت انجام بستگی داره . من تجربه خودم رو در این آموزشها براتون میگم پس حتما استفاده کنید چون زندگی من رو تغییر داده و عالی شده . تجربه موفق حسین محبوب

 

 

 

سوالات دوستان 

 

1. آیا این محصول پشتیبانی داره؟؟ واگر دارد پشتیبانی توسط خود استاد انجام میشه یا ادمینشون ؟؟

دوره ها از طریق تلگرام و واتساپ توسط خود استاد پشتیبانی مستقیم میشه و خودشون دوره رو با زندگیتون مطابقت میدند . فقط لازمه به خود استاد از طریق شماره 09152025480 در تلگرام و واتساپ بعد تهیه دوره پیام بدید.

 

2. من وقت کمی دارم آیا میتونم در کنار وقت کمم و مشغله زیادم از دوره استفاده کنم ؟؟

بله . این دوره ها دو خاصیت اصلیش یک خلاصه و مفید بودن و پرهیز از زیاده گوییه . دو چون صوتیه میتونید توی ماشین هم در هین تردد بارها گوش کنید یا تو اتوبس و مترو با هنزفری . یعنی از تایمهای بی مصرفتونم میتونید یه کلاس آموزشی پر سود بسازید .

 

3. این دوره ها چه تفاوتی با دوره های دیگر اساتید داره ؟؟

تفاوت در هدف من برای شروعه . من وقتی که تجربه ارزنده ای از کارکرد قانون جذب در زندگیم ایجاد کردم و زندگیی که هم از لحاظ مالی وهم عاطفی ورشکته بود رو ظرف سه سال به یه زندگی عالی و با ارزش با قانون جذب تبدیل کردم . تصمیم گرفتم تجربم رو با دیگران در میون بزارم . به همینخاطر اگر با یک ذهن باز از دوره استفاده کنید چون دیدگاه من یک دیدگاه تجربیه بشدت تاثیر مثبت در تمام قسمتهای زندگیتون دریافت میکنید .

 

4. من برای جذب رابطه دلخواهم میخوام قانون جذب رو یاد بگیرم آیا برای اونم خوبه ؟

قانون جذب برای جذب خواسته ها به زندگیتونه . اگر مهارت استفاده از قانون جذب رو یاد بگیرید میتونید خواسته هاتون رو به زندگیتون با تغیررات افکار و باوراتون و. ... جذب کنید . حالا فرقی نمیکنه که خواسته شما بارداریه . ازدواجه . ثروته . آرامش . شادیه . این برای دوره فرقی نداره اما اگر با خودم در ارتباط باشید برای پشتیبانی راحتتر دوره رو با خواستتون مطابقت میدم .

 

5.کار کردن این دوره آموزشی قانون جذب شما چه خاصیتی برای زندگیمون داره ؟؟

خواص این دوره و قانون جذب فراوانه

1. رشد و توسعه شخصیتی

2. جذب اتفاقهای خوشایند

3. عدم جذب ناخواسته ها

4. درک جهان اطراف و ساز و کار این جهان

5. دوست داشتنی شدن 

6. گسترش موفقیت در تمام قسمتهای زندگی

7. مهارت ساختن باورهای موفق برای کودکانتان

البته یادتون باشه که قانون جذب 17 قسمته و دو قسمتش تو این پکیجه و باید ادامه بدید .  اما اکثرا با کار کردن این پکیج و پکیجدوره توکل نتایج خیلی عالیی در قسمتهای مختلف زندگیشون میگیرند . 

 

6 .بعد از خرید چگونه دوره رو دریافت میکینم ؟؟

همزمان با خرید برایتان حساب کاربری به آسانی ایجاد میشود و بعد از خرید همزمان لینک دانلود برایتان نمایش داده میشود و میتوانید فورا دوره را دانلود کنید . و در مراجعات بعدیتون هم دوره در حساب کاربریتون قسمت فایلهای خریداری شده برای دانلود موجودست . که پنج بار اجاز دانلود دارید برای هر دوره . و این امکان تاریخ انقضائ ندارد  و همیشگیست . 

 

 

 برای درک بهتر این دوره تعدادی از نتایج این دوره ها رو بشنوید .

 

 

مدرس قانون جذب پیشرفته و تجربی و علمی حسین محبوب 

کاری از گروه تجربه موفق

 

 

محصولات مشابه
دوره پایه و جادوی کلام و تجسم خلاق 100% شتاب دهنده تولید سال1398دوره پایه و جادوی کلام و تجسم خلاق 100% شتاب دهنده تولید سال1398900,000 تومان صوتی فروشی
صوتی فروشی
دوره بینظیر تمرکز و آفرینش 100% عالی و کاربردی آذر1398دوره بینظیر تمرکز و آفرینش 100% عالی و کاربردی آذر1398450,000 تومان صوتی فروشی
صوتی فروشی
آموزش 100% روان و کاربردی مدیتیشن اردیبهشت 1399آموزش 100% روان و کاربردی مدیتیشن اردیبهشت 1399200,000 تومان صوتی فروشی
صوتی فروشی
بستن
ورود به کاربریورود به کاربری
کد امنیتی :کد امنیتی
می خواهید ثبت نام کنید ؟
عضویت