menuordersearch
tajrobeyemovafagh.com

موفقیت چیست و چطور ساده موفق بشیم ؟؟ , ویدیو رو ببین ,

موفقیت ماندگار چگونه ایجاد میشود

موفقیت چیست ؟؟

 

برای دونستن اینکه موفقیت در زندگی چگونه به دست می آید قبلش باید بدونید که موفقیت چیست . یک جواب ساده و کوتاه و کاربردی دارم براتون.
 پاسخ این سوال میتونه نتایج حاصل تلاشاتون رو بشدت تغییر بده موفقیت به چه معناست. پس اگر واقعا خواهان تغییر یا رشد زندگیتون هستید تا انتهای این مقاله با من همراه باشید و اگر میخواین شخصیت شکست خورده یا شخصیتی که لایق شکست خوردنه رو بشناسید اینها همونهایی هستند که نمیتونند حتی تا آخر این مقاله ادامه بدند .


از من ناراحت نشید این یک واقعیته . اوناها سعی میکنند یک خط در میون یا سرسری بخونندش اینها همونهایی هستن که رسیدن به موفقیت براشون یک حسرت میمونه همیشه یا موفقیتهاشون ماندگار نیست واسشون  تا وقتی تصمیم به تغییر روششون بگیرند و واقعا تغییر کنند .

 

موفقیت سادست و کافیه یبار به این روش یادش بگیرید بعد ساده میتونید موفق بشید و بدونید موفقیت چیست

 

 

 

انواع موفقیت چیست ؟؟


موفقیت ضمینه های مختلفی داره که کسب هر کدومش میتونه امیدتون رو برای رسیدن به بقیش بیشتر کنه و معمولا یک آدمی که زمینه های دیگه زندگیش  موفقیت آمیز نبوده براش نمیتونه ناگهان در ضمینه دیگه ای رسیدن به موفقیت رو تجربه کنه .
انواعش ایناهاست . موفقیت شغلی . موفقیت در کار . زندگی موفقیت آمیز . موفقیت علمی . موفقیت فردی . موفقیت ورزشی . موفقیت تحصیلی . رابطه موفق و شکلهای دیگه ای که حجمش زیاد میشه برای گفتن .
و جالبه که بدونید برای هر موفق شدنی نیاز به آموزش و تمرین دارید . یعنی کلا مسیر موفق شدن از آموزش و تمرین میگذره . 


اما خبر خوشحال کننده اینه که لازم نیست برای هر موفق شدنی یکبار اصول موفقیت رو یاد بگیرید . فرمول برای همه یکیه و کسی که فرمول رو بلد شد میتونه در تمام قسمتها موفق بشه اگه خودش واقعا بخواد .


به عنوان مثال آرنولد یه فرمول موفقیت یاد گرفت و روی هر چیزی که پیادش کرد موفق شد .
روی ورزش اول  و بارها آقای جهان شد . روی نویسندگی و کتاباش پرفروش شد . روی فیلم سازی که فیلمای بی رغیب و بسیار پرفروشی با بازی چشمگیرش ساخته شد . سری ترمیناتور از همین دستست . روی سیاست و شد فرماندار کالیفرنیا که بالاترین مقامیه که یک نفر که تو آمریکا متولد نشده میتونه داشته باشه .


آرنولد میگه : ذهن محدود کننده است . تا زمانیکه ذهنتان بتواند این واقعیت را تصور کند که میتواند کاری را انجام دهید و تا زمانیکه صد درصد به آن ایمان داشته باشید پس میتوانید آنرا انجام دهید .

 

من چگونه موفق شدم یک تجربه عالیه برای یاد گیری روش موفق شدن واقعی در زندگی . تجربه موفق حسین محبوب

 


موفقیت خودم چجوری ایجاد شد


من در طول زندگیم چند بار شکست خوردم اما یه فرمول عالی داشتم که هر بار دوباره جواب میداد.  اون موفقیت با تلاش بود فقط موفق موندن رو بلد نبودم . که خب مشکل بدیم بود .
من وقتی چیزی برای از دست دادن نداشتم صادقانه شروع به تلاش و اعتماد به خداوند و بکار گیری صبر و مداومت اونم به مدت یکسال بدون بررسی نتیجه میکردم و یکسال مثلا صبح ساعت 8 میرفتم مغازه و 12 شب تعطیل میکردم و اینجوری بسوی موفقیت میرفتم . در حالیکه همکارای من 10 میومدند و ظهر 4 ساعت تعطیل میکردند و شبم 9 تعطیل میکردند و حتی جمعه ها و تمام روزای تعطیل باز بودم . 
برنامم این بود که یکسال این روش رو ادامه بدم و بعد به تفریح و ... برسم .
و هر بارم پیروز شدم و سرمایه خوبی جمع کردم و رشد مالی عالیی کردم .
اما بعد به علت یسری مشکلات درونی و بیرونی شروع به از دست دادن این سرمایه میکردم .
یکیش این بود که از اون روزای خوب کم کم ترس از دست دادن سرمایم جای توکل به خدا رو میگرفت .
و یکیشم این بود که من مهارتها و شخصیتم رو توسعه نمیدادم و این مقدار میتونست من رو تا همونجا برسونه .
که البته وقتی متوجه شدم قانون جذب چی هست یاد گرفتم ازین قانون برای رسیدن به رده های بالاتر هم استفاده کنم .
حتی موفقیت قانون جذب عشق رو هم یاد گرفتم و روابطمم عالی شد . و دیگه موفقیت بارم غول موفقیت نبود .


موفقیت و غرور 


یکی از چیزهایی که موفقیت من در زندگیم رو نابود میکرد غرور بود . چون به سرعت سعی میکرد موفقیتهای من رو به پای خودش ثبت کنه . برای من موفقیت قدم به قدم بود همیشه اما غرور این واقعیت رو پاک میکرد و نمایش بازی کردنهام موفقیتهام رو میبلعید . موفقیت در فروش من که همیشه مثل یه بازی برد برد بود تبدیل میشد به یک بازی برد باخت و موفقیت طلایی من کم کم رنگ میباخت . و باز بعد شکست دوباره از نقطه سفر خوب شروع میکردم ولی بهتر بود که مثل امروز یاد بگیرم توی اوج بمونم .
یکی از ساده ترین راههای موفق شدن و مطمئن ترین راه موفق شدن کارکردن قانون جذب و پیاده کردنش رو زندگیمونه که این یک فرمول عالی برای امروز زندگی من شده و حتی روی موفقیت فرزند و همسرمم تاثیر گذاشته . چون اونا هم از من یاد گرفتن و کمی رفتاراشون قانون جذبی شده .
راهی به موفقیت  همیشه هست . پس پر انرژی ادامه بدید .

امیدوارم از این مقاله موفقیت لذت کافی برده باشید و حتما ویدیو رو هم ببینید .


اگر سوالیم داشتید میتونید از طریق شماره 09152025480 با من از طریق تلگرام و واتساپ در تماس باشید .
شاد و پیروز باشید


حسین محبوب گروه تجربه موفق


 

بستن
ورود به کاربریورود به کاربری
کد امنیتی :کد امنیتی
می خواهید ثبت نام کنید ؟
عضویت