menuordersearch
tajrobeyemovafagh.com

((%100)) قدرت قانون جذب کائنات را ساده بکار بگیرید , ویدیو رو ببین ,

قانون جذب کائنات

رازهای قانون جذب کائنات

مقدار زیادی از سوالهای بی جواب ما را جواب میدهد . و به ما راه حلهایی برای رسیدن شدنی و واقعی به آرزوهایمان از طریق قانون جذب کائنات میدهد .
برای کمک گرفتن از کائنات باید اول مسائل ساده ای رو یاد بگیریم که این روند رو برای ما شدنی و جذاب کند . روندی که به تصورات ما از طریق قانون جذب کائنات رنگ حقیقت میبخشد .
انسانها درصدهای متفاوتی در اهمیت دادن به زندگی خود دارند .
یکنفر آنقدری اهمیت میدهد که زندگیش بگذرد و مسیر تولد و تا مرگ را طی کند یکنفر میخواهد ازین مسیر بهترین و شیرینترین زندگی را برای خود بسازد و برای جامعه از خود یادگاری بجا بگزارد تا یادش در بین انسانها باقی بماند . و اینگونه به حیاتش در طول تاریخ های مختلف ادامه دهد . 
و گاهی آنقدر مهم زندگی میکند که زندگی نامه اش آنقدر با ارزش است که مثل کتابی نفیس در تاریخ می ماند . 
مانند زندگی نامه استیو جابز خالق اپل . کائنات و خداوند همواره مارا  به این خواسته ها هدایت میکند .

 

 

قانون جذب کائنات چیست و چگونه از آن به نفع رسیدن به خواسته هایمان استفاده کنیم

 

کائنات چیست و قانون جذب کائنات چه میکند


به طور کلی کائنات به تمام چیزهایی که در جهان هستی وجود دارد یا به عبارت دیگر به مجموعه قوانین الهی حاکم بر جهان هستی را کائنات گویند.
اما وقتی میگوییم کائنات به ما کمک میکند یعنی تمام جهان دسد به دست هم میدهد تا آرزویی را که شما توسط قانون جذب در کائنات ایجاد کرده اید را وارد زندگیتان کنند و برایتان ایجادش کنند . حال میخواهد رشد مالی باشید . خریدن چیزی خاص باشد و یا جذب یک رابطه عالی باشد . و این کائنات همه پیرو فرمان خداوندی هستند که این قوانین پایدار را بر جهانش استوار کرده . 

 

زبان کائنات و قانون جذب کائنات


زبان کائنات زبان ارتعاشیست نه کلامی اما عوامل تولید کننده ارتعاش 17 چیز هستند که در دوره قانون جذب کائنات به تفسیر توضیحشان دادم .مانند کلام . باور . عملکرد . افکار . تمرکز و ......
و باید یادمان باشد که نمیشود با کلاممان به جهان درخواست یک چیز را بگوییم و با اعمال و افکارمان ارتعاش نخواستن و نشدنی بودن بدهیم و آنرا بتوانیم جذب کنیم به زندگیمان . قانون جذب کائنات همیشه مارا به چیزی دارد میرساند یا به نداشتن آرزوهایمان یا به داشتنش . وجالبست که خود ما با فرکانسهای تولیدیمان این فرمان را به کائنات میدهیم و اکثر آدمها به خاطر کم بود اطلاعشان از اوامل ارتعاش زا ساعتها وقت برای درخواست زبانی میگذارند ولی با عوامل دیگر ارتعاشی آن خواسته را از زندگیشان دور میکنند . 

اسامی کائنات 
اسامی زیادی برای کمک گرفتن از کائنات خداوند و جذب کمک متافیزیک گذاشته شده است . نقطه مشکل دار آن اینست که گاهی سعی میکنند کائنات را تفکیک کنند . مثلا از فرشته فلان یاری طلبیم . یا از روح جهان و یا در دوران باستان که خدایان فراوانی داشتند که البته همه آنها زیر مجموعه خدای بزرگ بود مثل خدای عشق و خدای جنگ . کائنات یک پارچست و باهم در ارتباط و هماهنگی کامل که میتواند جهان ما را با این نظم به پیش برد . و هیچگاه نمیشود ما کاری انجام بدهیم که در آن سامانه قدرتمند ثبت و بررسی نشود و این نشانه قدرت خلق بالای خالقمانست . پس نمیخواهد به کسی دیگر غیر از خداوند توسل کنید و فقط کافیست که رفتار ارتعاشیتان را بیاموزید تا ارتعاش منفی را برای فعال کردن قانون جذب کائنات بر علیه خودتان فعال نکنید .

 

رمز کائنات و قانون جذب کائنات


قانون جذب کائنات به ما رموز این قانون را آشکار میکند و فقط کافیست که احساس خودم میدانم چیست که دشمن آگاهیست را کنار بگذاریم و مشغول آموزش شوید و بعد یافته ها را در زندگیتان بکار بگیرید .

 

قوانين مهم کائنات و قانون جذب کائنات


هر چیزی مشابه خودش را به زندگی شما جذب میکند . نه دقیقا همان چیز بله مشابه خودش را . مثلا میترسید ماشینتان را  دزد ببرد بجایش تصادف میکنید . این یعنی جذب چیزی که در شما همان احساس از دست دادن امنیت مالی را ایجاد کند .

 

اعتقاد به کائنات و قانون جذب کائنات


بعضیها هیچ اعتقادی به متافیزیک در ظاهر ندارند . و همه چیز را متعلق به تولید نوع بشر میدانند . اما من بارها این انسانها را که همچین نظریه هایی داشتند را در دههای بعدی زندگیشان مشقول به همسانی با قانون جذب کائنات و باورهای جدید دیدم . به همین خاطر به آن حرفهایشان حرفهای شکمی میگوییم .

 

پیام کائنات و قانون جذب کائنات

 

گاهی ما با کائنات در ارتباط مستقیم قرار میگیریم . خداوند از طرق مختلف ما را هدایت میکند که خیلی از بهترین انواع آن از طریق الهامات است . پس با قلبی روشن میتواند الهامات بیشتری را از جهان اطرافمان جذب کنیم .

 

پاسخ کائنات و قانون جذب کائنات


کائنات همواره به تمام درخواستهای ما پاسخ میدهد . و معمولا خواسته ما در همان لحظه به سمت زندگی ما روانه میشود . این فرمانی الاهی از خداوند برای کائناتست . بخواهید تا به شما داده شود . اما برای سرعت بخشیدن به ورودش به زندگیمان بستگی مستقیم به شرایط احساسی ما نسبت به آن خواسته دارد و باور ممکن بودنش . نه وانکمود کنیم . جهان حقایق درونیمان را میداند .


کائنات ثروت و قانون جذب کائنات


جهان و خداوند بشدت علاقه مندند که انسان در جهان ثروتمند خداوند ثروتمند زندگی کند . که این نشان تطبیق انسان با جهانیست که خداوند در اختیارش قرار داده است . پس اگر بیاموزید که ارتعاش آگاهانه ایجاد کنید میتوانید در این جهان ثروتمند ثروتمند زندگی کنید . 
این خلاصه ای از قانون جذب کائنات بود که با شما در میان گذاشتم .


مقاله های بیشتری هم در سایت با توضیحات مفصل موجودست که اگر علاقه دارید خوبه که بخونیدشون .
قانون جذب چیست
قانون جذب عشق
توکل به خدا
اگر سوالیم داشتید میتونید از طریق شماره 09152025480 در تلگرام و واتساپ با من در تماس باشید .
تجربه موفق حسین محبوب از قانون جذب پیشرفته

بستن
ورود به کاربریورود به کاربری
کد امنیتی :کد امنیتی
می خواهید ثبت نام کنید ؟
عضویت