menuordersearch
tajrobeyemovafagh.com

راه استفاده 100% از موفقیت بزرگان برای موفقیت خودمان $$$$$ , ویدیو رو ببین ,

الگوبرداری از موفقیت بزرگان برای موفقیت خود

در شکل گرفتن موفقیت بزرگان

فرمولی وجود دارد که با آن میشود از موفقیت بزرگان براحتی برای موفقیت خود الگو برداری کنیم . یکی از بهترین بزرگان موفقیت جهان گوگل است که در طی دو دهه انفجاری در رشد فراگیرش ایجاد شده است و این اتفاق ممکن نیست که ساختنی نباشد و شانسی این شکل را پیدا کند .
یکی از بهترین خواص گوگل و پروژه هاش تلاش برای ارتباطی موفق و واقعی و بدون سوء استفاده برای کاربراشه و این کار در سطح بسیار گسترده ای در حال انجامه که باعث میشه گوگل و محصولاتش راحت و مفید و سریع بشند واسه انسان و یکی از موفقترین پروژه های گوگل سیستم عامل اندروید است .

 

موفقیت بزرگان تاثیر زیادی میتواند در موفقیت ما داشته باشد و یکی از بزرگترین قولهای موفقیت جهان گوگل است و پر از آموزش برای ما


کمی راجب گوگل

 

داستان موفقیت بزرگان اینگونه است گوگل این قول بزرگ موفقیت از سال 1998 تاسیس شده . کمی تصورش سخته اینهمه رشد در این مدت کوتاه گوگل را تبدیل به یک قسمت دائمی زندگیمان کرده است .
بعضی از صدها سرویس گوگل مثل سیستم عامل اندروید و یوتیوب و گوگل کروم و جستجو گرهای مختلف و گوگل مپ و جیمیل را نام برد . 
90 درصد گوشیهای جهان از سیستم عامل اندروید استفاده میکنند و این در حالیه که قبل از سال 2008 هیچ گوشیی از این سیستم عامل استفاده نمیکرد .
اگر با نگاهی متفاوت به این قول موفقیت که فرزند شرکت گوگل است توجه کنید میتوانید از راز موفقیت بزرگان نکات عالیی برای موفقیت سریعتان یاد بگیرید .


راز موفقیت بزرگان چیست؟؟؟


گوگل بشدت در موتور معروف جستجو گرش با تقلب مبارزه میکند تا نتایج واقعی و مفید را  در جستجوهای گوگل در اولین نتایج تفکیک کنه . این باعث میشه که دائم استفاده از گوگل کاربردیتر و بصرفه تر بشه . و برای این تفکیک نتایج از الگوریتمهای پیچیده و عالیی و در حال توسعه ای استفاده میکنه و دائم بهتر شده .

 

 

موفقیت بزرگان تاثیر زیادی میتواند در موفقیت ما داشته باشد و یکی از بزرگترین قولهای موفقیت جهان گوگل است و پر از آموزش برای ما

 

آموزه های موفقیت بزرگ اندروید 

 

اگر به گوشی اندرویدتان نگاه کنید و این کلیپ رو هم ببینید متوجه درسهای عالیی از مسیر موفقیت گوگل میشید و ذهنتون یاد میگیره با نگاهی جدید و متفاوت از کپی برداری الگو برداره .
اندروید به معنی شبه انسانست و درک جالب گوگل از مسیر موفقیت اینه که خودش رو یه مخاطب قرار میده تا رشد کنه .
یعنی از گوگل و اندروید میشه به عنوان یک موجود زنده الگو برداری رفتاری کرد و این یکم عجیب و جالبه . 
الگو برداری رفتاری بهترین نوع الگو برداریه و سیستم شبه انسانی که هزاران متخصص در طراحیش نقش دارند با تخصصهای مختلف خیلی برای الگو برداری بهتر از انسانهاست . چون اندروید یعنی هزاران انسان موفق .


جملات موفقیت بزرگان و موفقیت از زبان بزرگان همیشه شنیدنیست 

 

سوامی ویوکاناندا 
ایدهای را دنبال کنید. آن را به زندگیتان تبدیل کنید. به آن فکر کنید، رؤیایش را ببینید، با آن زندگی کنید، بگذارید مغز، ماهیچهها، اعصاب و همه بخشهای بدنتان مملو از آن ایده شود و ایدههای دیگر را رها کنید؛ این مسیر موفقیت است. 

 

امیدوارم این طرز نگاه رو بتونید برای خودتون ایجاد کنید .
و بدونید دلایل موفقیت بزرگان میتواند دلیل موفقیت ماهم بشود . 
مقاله های زیر هم ممکنه براتون مفید باشه .


قانون جذب چیست


قانون جذب عشق


توکل به خدا


هر سوالیم داشتید میتونید از طریق تلگرام و واتساپ با شماره 09152025480 با من در تماس باشید .
تجربه موفق حسین محبوب از قانون جذب پیشرفته

بستن
ورود به کاربریورود به کاربری
کد امنیتی :کد امنیتی
می خواهید ثبت نام کنید ؟
عضویت