menuordersearch
tajrobeyemovafagh.com

توضیحات لازم قبل از تهیه دوره ها 100% خونده بشه بعد تهیه کنید , توضیح زیر رو بخونید ,

توضیحات تهیه دوره ها

سلام همراه عزیز مسیر موفقیت


من تجربه خودم رو از کار کرد قانون جذب که تو زندگیم کار کرده بعد کلی بررسی اینجا آموزش میدم .

فقط بگم موفقیت در هر زمینه ای سادست . فقط باید در فرکانسش قرار بگیرید و مسیرهای طولانی و یا نشدنی رو خیلی سریعتر و راحتتر برید .

امیدوارم موفقیتاتون رو جزء تاثیر خوب آموزشام ببینم . این واقعا آرزومه

 

 قانون جذب 17 قسمت داره و من بنا به تجربه خودم این 17  قسمت رو مرحله بندی کردم و تولید کردم و بقیشم در حال تولیده که اگه خدا توفیق بده تهیه و تولیدش میکنم . چون دوست دارم این اثر اثر بخش ازم یادگار در جهانم بمونه .

 

اما بنا به همین توضیحات چندتا مطلب مهم وجود داره که باید بگمتون .

 

اول اینکه حتما بعد از تهیه دوره ها از طریق شماره 09152025480 در تلگرام یا واتساپ بهم پیام بدید تا پشتیبانی دریافت کنید . این خیلی مهمه . دوره ها بدون پشتیبانی خیلی کم تاثیره.. اگه کسیم نمیخواد شناخته بشه با یه اسم نا آشنا پیام بده من اگه تهیه دورتون رو ببینم کاری ندارم کی هستید پشتیبانی رو انجام میدم .

این حتی شامل مدرسین قانون جذبم میشه . خیلی تیجه براتون بهتر میشه پس حتما از پشتیبانی استفاده کنید . 

 

دوم نظم استفاده از دوره ها رو رعایت کنید که به شرح زیره . چون من دقیقا برای این نظم و چیدمان دلیل دارم و اینطوری میتونیم باهم افکارتون رو منظم و باوراتون رو بازسازی و قانون جذبی و موفق کنیم .

 

سوم  : دوره ها همه صوتیه و بعد از خرید از روی سایت لینک دانلود مستقیم نمایش داده میشه و میتونید سریعا دانلودش کنید .

 

نکته : برای مراجعات بعدیتون نام کاربری و پسورتون رو به یاد داشته باشید . این باعث میشه بعدا هم بتونید دوباره محصول رو دانلود کنید

اگر ایمیل ندارید از یه ایمیل نادرستم استفاده کنید درسته . فقط مهمه آخرش جیمیل دات کام داشته باشه 

مثلا gmail.com@................... قسمت نقطه چین رو چندتا حرف اینگلیسی بزنید قبول میکنه .

 

پرداخت کارت به کارت

 

در ضمن امکان واریز مبالغ آموزشها به کارت 6104337422708659 به نام حسین محبوب و ارسال عکس رسید اون برام در تلگرام و دریافت دوره در تلگرام هم وجود داره . یعنی رسید رو برام با شماره 09152025480 در تلگرام بفرستید . سریع پاسخ میدم و دوره براتون همونجا ارسال میشه و همونجام میتونید پشتیبانی دریافت کنید . و از مزایای دیگم در تلگرام مثل کانال vip پاسخ صوتی که حدود 200 سوال پاسخ داده شده هم میتونید استفاده کنید . 

 

امکان خرید  از خارج ایران هم وجود داره در صورت نیاز بهم از طریق تلگرام یا واتساپ پیام بدید تا نحوه واریز رو بگم خدمتتون . 

 

 

تریتیب دوره 

 

پکیج اول 

1. دوره پایه که توضیحی خلاصه از 17 قسمت قانون جذبه که واجبه چون باید بفهمید با چه چیزهایی فرکانس تولید میکنید برای جذب خواسته یا نا خواسته 

2. دوره جادوی کلام که خیلی مهمه چون تا کلاممون اصلاح نشه و ایراداش رو نفهمیم بخاطر کار برد زیادش نمیتونیم رو قسمتهای دیگه کار کنیم

3. دوره تجسم خلاق که کار برد تجسم تا آخر قانون جذب با کیفیت تر میشه و هم تجسماتون رو میبینید هم اصلاحشون میکیند و هم ایجاد میکنید . و این ابزار تا الان برای من عالی بود اگه درست استفاده کنید ازش . چون اکثر این کار ساده رو اشتباه انجام میدند و براشون نا امیدی از قانون جذب میاره بجای نتیجه .

برای دیدن  پکیج اول روی قسمت آبی کلیک کنید

 

پکیج دوم

دوره توکل که خیلیها فکر میکنند توکل رو میدونند و دارندش اما تا رابطه لذت بخشی با خدا ایجاد نکنید نمیتونید ازین قدرت به خوبی برای رسیدن به خواسته هاتون استفاده کنید . قول میدم با تمام صحبتهایی که راجب خدا شنیدید متفاوت باشه و فوق العاده کار آمد و لذت بخش باشه واستون . حتما حتما این دوره رو با پشتیبانی خودم کار کنید تا واقعا سودش رو ببرید . چون باید مطابقت داده بشه با زندگیتون توسط خودم.

برای دیدن  پکیج دوم روی قسمت آبیکلیک کنید

 

 

پکیج سوم 

دوره تمرکز و آفرینش که باعث میشه بتونید توی مسیر بمونید و به نتایج بالا و با ارزش قانون جذب هم برسید . این آموزش واجبه نه فقط عالیه . واجبه . تا متوجه بشید پرت شدن حواستون باعث چه سوء استفاده هایی ازتون شده و میشه و عضله تمرکز رو چطور تقویت کنید و فرکانس خواستتون رو ایجاد کنید باهاش.

برای دیدن  پکیج سوم روی قسمت آبیکلیک کنید

 

 

پکیج چهارم 

دوره آفرینش احساس که دیگه لازم نیست زیاد راجبش صحبت کنم . احساس خوب مساوی با اتفاقات خوب و احساس بد مساوی با اتفاقات بد . حالا با این نگاه فکر کنید شناخت احساسات و راه های تغییرش چقدر مهمه . خیلیا فقط فکر میکنند حالشون خوبه . و در ضمن تو این دوره صحبت کردن  با دیگران توسط قلبتون رو هم یاد میگیرید . تا حرفایی که نمیتونید با زبون بگیدشون با قلبتون بگید و طرف هم تاثیر بگیره ازش . 

برای دیدن  پکیج چهارم روی قسمت آبیکلیک کنید 

 

 

پکیج پنجم 

دوره مدیریت باورهاست . یچیز جالب بگم ارزشهاتونم جزء باورهاتونه . شناخت باورها و تغییرش که یادتون میدم میتونه ازتون یه انسان جدید برای یه زندگی جدید بسازه و خب قسمت باورها و واجب بودنشم اکثرا میدونند و لازم به توضیح نیست . فقط بگم متعجب میشید از شناخت و تغییر خودتون . نتایج این دوره عالیه اگه با پشتیبانی پیش برید .

برای دیدن  پکیج پنجم روی قسمت آبی کلیک کنید

 

 

پکیج ششم 

 

این پکیج شامل دوره شگفتیهای افکاره که قطعه هفنم پازل هفدهگانه قانون جذب بنا به تجربه من میشه .

این دوره به شکل خاصی رکورد شده که متفاوت با بقیه دوره هاست 

تا غیر از مطالب نحوه اجرا هم تاثیر مثبتی بر نظام فکریتون بزاره . 

دوره متشکل از 50 قسمت کوتاهه که هر قسمت بین 2 تا 6 دقیقست و قسمتی از اون رو هم توی توضیحات داخل دوره گذاشتم براتون .

هر قسمت برای یک روزه که قراره در طول روز چندین بار گوشش کنید . 

برای دیدن  پکیج پنجم روی قسمت آبی کلیک کنید

 

پکیج هفتم که میشه قطعه هشتم پازل

دردست تولید که تولید بشه همینجا توضیح میدم خدمتتون .................................................

 

محصولات مشابه
توضیحات لازم قبل تهیه دوره ها 100% خونده بشه بعد تهیه کنیدتوضیحات لازم قبل تهیه دوره ها 100% خونده بشه بعد تهیه کنید تومان خرید کالاتوضیح زیر رو بخونید
توضیح زیر رو بخونید
دوره غیر حضوری شگفتیهای افکار 100% کاربردی مهر 1399دوره غیر حضوری شگفتیهای افکار 100% کاربردی مهر 13991,000,000 تومان صوتی فروشی و غیر حضوری
صوتی فروشی و غیر حضوری
بستن
ورود به کاربریورود به کاربری
کد امنیتی :کد امنیتی
می خواهید ثبت نام کنید ؟
عضویت