menuordersearch
tajrobeyemovafagh.com

رشد فردی ((( 100% ))) چگونه اتفاق می افتد ؟؟ , ویدیو رو ببیند ,

توسعه فردی واقعی چرا و چگونه

رشد فردی چیست 


این سوالیه  که خیلیا زیاد دارند و دوست دارند به جوابش برسند .  اما برای رسیدن به جواب این سوال باید قسمتهای زیادی از رشد فردی را مد نظر قرار بدیم . و راجع به اونها قشنگ دقت کنیم تا متوجه بشیم که چه چیزهایی باعث رشد فردی میشه .  و اصلاً معنی رشد فردی چیه و چرا باید توی زندگیمون به این رشد فردی برسیم.

 

رشد فردی یعنی چه


مفهوم رشد فردی واسه هرکسی متفاوت میتونه باشه .  اما واقعیت داستان رشد فردی اینه که توسعه پیدا کنید و این توسعه باعث میشه که زندگی بزرگتری برای خودتون بسازید . ببینید یک مشکل بزرگ ما داریم اونم اینه که ماهها زندگیمون بزرگ میشه اما خودمان در حد کودکان باقی میمانیم . باید  توانایی یا  قابلیت هاتون مطابق با رشد زندگیتون وسعت پیدا کنه .  زندگیتون رشد کنه تا اینجوری بتونیم با این توسعه فردی زندگیتون و متعادل کنید و بتوانید زندگیتان را اداره کنید . یه قسمت عجیب داستان جاییست که طرف مثلا بدون رشد فردی وقتی با روح  کوچک و با وسعت توانایی کوچیک می خواد یه زندگی وسیع رو اداره کنه . ((مثل این میمونه که موتور ژیان رو ببندی روی کامیون .  نتیجه تقریباً مشخصه نمیتوان توقع داشت که یک کامیون با موتور ژیان حرکت کنه )).  و زندگی دچار چالش می شه و اذیت میشه.  برای زندگی کردن باید  تغییر بدهند  و باید رشد فردی ما در زندگی با توسعه فعالیتهایمان یک اندازه باشه حداقل . و در حدی باشه که بتونه زندگیتون هندل کنه تا دچار افسردگی و مشکلات حاصل از عدم رشد توی زندگیتون نشید

 

تاثیر رشد فردی در کسب و کار

 

رشد فردی توی هر چیزی تاثیر داره حتی توی کسب و کار و مخصوصاً روی کسب و کار .  تاثیر رشد فردی توی کسب و کار این شکلی که وقتی که انسان رشد فردی مفیدی داشته باشه میتونه روی مشتری و مخاطبش تاثیر خیلی عالی بزاره . و مسئله بعدی که پیش میاد می تونه تصمیم های درست .  و به جای بگیره این باعث میشه که زندگی و کسب و کارش گسترش پیدا کند.

 

 

رشد فردی یکی از بهترین راههای کسب موفقیت است که من با قانون جذبی که بهتون یاد میدم بهترین و راحت ترین راه توسعه فردی رو یاد میگیرید . تجربه موفق حسین محبوب

 

برنامه ای برای رشد فردی

 


بهترین برنامه برای رشد فردی اینه که دائم آموزش ببینیم ولی مهمتر از آموزش دیدن هم هست اینکه چیزهایی که یاد میگیریم را تمرین کنیم
شما اگه  کل کتاب های بدنسازی دنیا رو هم بخونید یک مقدار کوچولو هم عضله هاتون ورزیده نمیشه و باید وزنه بزنید باید ورزش کنید باید وقت بگذارید و تمرین کنید .  تا عضلاتتون یه فرم خاص خودش رو پیدا کنه .پس هر چیزی که یاد می گیرید در قبالش شما موظفید که تمرین کنید و نتیجه رو توی زندگیتون ببینید و رشد فردی مناسبی تو این زمینه پیدا کنید.

 

بهترین آموزش برای رشد فردی

 


من دوره های مختلفی را برای توسعه شخصیتی و رشد فردی واسه خودم گذروندم . انواع سیستمها واسه خودم رفتم حالا شاید به من فقط جواب نداد .   نمی دونم خیلی چیزهای عجیب و غریب رفتم واسه خودم مثل مدیتیشن های عجیب و غریب دورههای کاری رفتو و  کلا اسمای خیلیاشون رو نمیتونم بگم . ولی نتیجه ای ازشون نگرفتم و بهترین آموزشی که باعث توسعه شخصیتی و رشد فردیم شد قانون جذب بود .  اگر به طور اصولی یاد بگیرم  . 

 شاید باورش براتون سخت باشه که من سه سال گذشته را دائم دارم روی کار کردن قانون جذب روی خودم کار میکنم و هنوز دارم کلی چیز یاد میگیرم .  یعنی داستان انسان یه شکل خاص داره کلمه انسان از نسیان میاد  از فراموشی .  و رشد فردی این نیست که شما بگید دیگه ما رشد کردیم برای همیشه زندگیمون باقی بمونه . باید به رشد فردیتون ادامه بدید  . یعنی باید دائم رشد کنید تا در حالت ایدهآل باقی بمانید وگرنه خیلی زود به حالت قبلی تون بر می گردید .

 

رشد اجتماعی فرد 


رشد اجتماعی فردی همون چیزی که باعث میشه ما بتوانیم با اجتماع اطرافمون در صلح و آرامش زندگی کنیم .  و به جای اینکه اکثر اوقات در تضاد با دنیای اطرافمان باشیم در حالتی دوستی و محبت آمیز با دنیای اطرافمان زندگی کنیم . این باعث میشه که بتونیم زندگی با کیفیت بهتری داشته باشیم و از دنیای اطرافمان استفاده بهتری بکنیم .

 

رشد و تعالی فردی

 

رشد و تعالی فردی همون چیزیه که باعث میشه ما توسط رشد فردی به یک حالتی برسیم که مملو از آرامش و زندگی با ثبات باشیم.  به این میگن تعالی یک انسان یعنی حالتی متعالی پیدا میکنه که باعث میشه بتونه به دنیای اطرافش بیشتر کمک کنه و برای جهان اطرافش مفید تر و با ارزش تر باشه .

 

رشد و تفاوتهای فردی

 

یه مطلب خیلی مهم بهتون بگم اینکه آدما باهم دیگه متفاوتند . و اصلا لازم نیست برای رشد فردیشون شبیه کس دیگری باشیند .  اگر ما زندگینامه انسانهای موفق و  انسانهای متعالی و انسانهای درست رو میخونیم فقط به خاطر اینه که یک ایده پیدا کنیم .  برای اینکه خود واقعیتمون رو بسازیم و این اتفاق شدنی به شرطی که به خودتون ایمان داشته باشید خداوند در نهاد هر کدوم از ما قابلیت مستقیمی برای یک رشته خاص و توانمند شدن و مفید بودن برای جهان اطراف ما قرار داده

 دوره های رشد فردی و توسعه فردی گروه تجربه موفق با تدریس استاد و مدرس قانون جذب حسین محبوب یکی از با کیفیتترین سیستمهای برنامه ریزی شده رشد فردی است

 

 

دوره رشد فردی

 

دوره های زیادی برای رشد فردی معرفی میشه .  و معمولاً خیلیا ازشون استفاده می کنند و گاهن نتایج کمی میگیرند .  بهترین دوره های رشد فردی  آموزشییه که بتونه از وجود شما یه وجود متفاوت و با ارزش بسازه .  گاه گداری دورههای آموزشی هست که شما را با جهان  اطرافتون در تضاد قرار میده و اینا اصلا موافق با شرایط رشد نیست . یادتون باشه توی جنگ رشد اتفاق نمیفته . تمام جنگ های تاریخ را مرور کنید توی هیچ کدوم از این جنگها آبادی به ارمغان نیومده . همیشه مرگ و بدبختی درش وجود داشته  .

پس برای رشد فردی باید از دوره هایی استفاده کنید که باعث میشه شما با جهان در صلح زندگی کنید . تنها آموزشهایی که این کار  را واقعا برای من انجام داد دوره های قانون جذب بود .  که من یه سری از این دورهها را که تجربه شخصی خودمه تولید کرد و توی سایت گذاشتم و میتونید ازش استفاده کنید . دوره ها تجربه شخصی خودمه از کار کردن قانون جذب در زندگیم . برای دیدن دوره های روی قسمت آبی کلیک کنید . 

 

عوامل رشد فردی


چیزهایی که موثرند در  رشد فردی زیادند مثل >>  کتاب خواندن و ورزش کردن و با آدم هایی که رشد کردن معاشرت کردن است .  از مهمترین عواملی که باعث رشد فردی میشه اینه که بشینید گاه گداری به کاری که میکنید و تاثیرش روی زندگی تان فکر کنید .  و یک قسمت جالب دیگر وجود دارد اینکه گاه گداری با خودتون فکر کنید که این اتفاق هایی که امروز توی زندگیتونه توسط فرکانس کدوم افکارتون به زندگیتون جذب شده .

یعنی شما چه ارتعاشی دارید که این اتفاق را به زندگی خودتان جذب کردید ؟؟ این یعنی فکر کردن بزرگترین کاری که میشه انجام بدید تا رشد فردی زیاد بشه . نه اینکه فکر کنید مثلاً فلانی چیکار کرد من چیکار کنم .  اندیشیدن به آنچه هستید به آنچه اتفاق افتاده این باعث میشه که چیزی رو بهش برسیم به اسم رشد فردی .

 

یه فیلسوفی  میگه اگر انسانها روزی ۵ دقیقه وقت بذارن برای فکر کردن زندگیشون متحول میشه اما فکر کردن یعنی بشینید به خودتون و زندگی تان فکر کنید. 

 

کانال رشد فردی 


کانال  رشد فردی توی تلگرام زیاده . اما من خیلی وقتا رفتم و نگاه کردم متاسفانه به خاطر ناآگاهی ایشون از تولید فرکانس حرف ها و کلمات .  سعی میکنند یکسری کلمات موفقیت درست کنند تا با اونها رشد فردی رو به اصطلاح توسعه بدهد . اما متاسفانه چنین افکار منفی و این کلمات از تفکر منفی تولید شده . و برعکس می تونه بدبختی و فلاکت توی زندگیتون زیاد کنه و این به خاطر ناآگاهی صاحب کانال از مطلبی که داره منتشر میکنه . من پیشنهاد میدم توی کانالهایی باشید که حداقل صاحب کانال صاحب یک رشد فردی عالی باشه نه فقط یه موفقیت شخصی .   ما در  تلگرام کانال هم داریم اگر خیلی علاقه به تلگرام دارید میتونید توی کانال ما که خیلی هم برای رشد فریتون عالیه عضو بشید . و هفته ای چند بار پست داریم و یه چیز جالب دیگه هم داریم ما یک گروه داریم که  هر روز عصر برای شکر گذاری باز میشه و شکر گزاری گروهی میکنیم به سبک مفید قانون جذبی . که میتونید تو اینم شرکت کنید و از این فرایند جذب فرکانس مثبت بهره ببرید . و شبها هم یکساعت تایم پرسش و پاسخ قانون جذبی داریم . 

 

آی دی کانال تجربه موفق 

tajrobeye_movafagh

 

رشد فردی و موفقیت


مهارت رشد فردی نیاز به آموزش دارد و اگر آموزش و ببینیم مثل این میمونه که یک مدرسه رشد فردی رفته باشیم و این باعث میشه که توی تمام زندگیتون موفق باشید اصلاً علت اینکه  خیلیا موفق نمیشند اینه که رشد فردی مناسبی ندارد . و  باید روی رشد فردی شون کار کنند تا از درون توسعه پیدا کنند . و این باعث میشه که موفقیت را خیلی راحت تر لمس کنند

 

وبلاگ رشد فردی


وبلاگ رشد فردی هم زیاده و سایت های مختلفی میان راجع به رشد فردی صحبت میکنند . اما می خوام یه مطلب خیلی مهم راجع به این بهتون بگم . ببینید گذاشتن مطلب راجع به یک موضوع نشونه این نیست که این موضوع را میدونند .  اکثر این سایتها مطلبی از سایت های خارجی یا سایت دیگه کپی کردند که فقط توی سایتشون بذارن تا توسط گوگل رتبه خوبی پیدا کنند . 

 این به این معنی نیست که خودشان راجب  این افکار و این چیزی که دارند میگن اطلاعات دارند .  باید کسی که این کار رو میکنه خودش از مدرسین واقعی رشد فردی  باشه . یعنی خودش بلد باشه چی رو داره آموزش میده . خیلیها  مطلب روی سایت ها و وبلاگ ها رو میزارن فقط برای اینکه بیشتر سایت و وبلاگشان دیده بشه . ورتبه بهتری تو گوگل داشته باشند از این رو اگر روی هر سایتی مطلبی خوندید نشونه بر این نیست که می تونه بهتون کمک کنه . 

 

کلام پایانی


زندگی اولین هدیه ایه که خدا بهمون میده . عشق دومین هدیه ایه که  خداوند به ما میده . و درک سومین هدیه خداوند است به انسان  . 

 

فقط یه اشکال وجود داره اینکه این سومی را باید تمایل داشته باشید تا خداوند بهتون بده . تمایل یعنی میل + عمل  . یعنی شما دنبال درک کردن و یافتن این واقعیات زندگی باید باشید تا خداوند بهتون قدرت درک این وقایع و آگاهی لازم رو بده .

 

مقاله های زیر احتمالا خیلی به دردتون میخوره سعی کنید بخونید و ازش استفاده کنید

 

1.  قانون جذب چیست

 

2  . قانون جذب عشق

 

۳ .  توکل به خدا

 

اگر سوالی راجع به موارد بالا داشتید میتوانید با شماره 09152025480 از طریق تلگرام و واتساپ با من در تماس باشید اگر هم که براتون تلگرام واتساپ سخته همین الان راحت میتونید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و این پیام به یکی دو دقیقه اگه بمونی توی چت آنلاین من حتما رویت می کنم و جوابتونو میدم .

شاد باشید و پیروز تجربه موفق حسین محبوب از قانون جذب پیشرفته

 

یکی از نمونه های عالی رشد فردی ایلان ماسکه 

محصولات مشابه
غرور میتواند جانتان را بگیردغرور میتواند جانتان را بگیرد تومان خرید کالاویدیو و مقاله
ویدیو و مقاله
رنج نکشید در زندگیتونرنج نکشید در زندگیتون تومان خرید کالاویدیو رو ببیند
ویدیو رو ببیند
اصول تولید ثروت و ثروتسازی رو در این مقاله بخونیداصول تولید ثروت و ثروتسازی رو در این مقاله بخونید تومان خرید کالاویدیو رو ببین
ویدیو رو ببین
داستانی کوتاه از کودکی آنتونی رابینزداستانی کوتاه از کودکی آنتونی رابینز تومان خرید کالاویدیو رو ببیند
ویدیو رو ببیند
تنها علت 100% افسردگی و راه حلشتنها علت 100% افسردگی و راه حلش تومان خرید کالاویدیو رو ببینید
ویدیو رو ببینید
ویدیو و مقاله رشد فردی و انرژی این رشدویدیو و مقاله رشد فردی و انرژی این رشد تومان خرید کالاویدیو رو ببیند
ویدیو رو ببیند
اصل اول و مشترک در تمام اصول موفقیت اصل اول و مشترک در تمام اصول موفقیت تومان خرید کالاویدیو و مقاله
ویدیو و مقاله
کلیپ ارزش ناخواسته ها در زندگی 2021کلیپ ارزش ناخواسته ها در زندگی 2021 تومان خرید کالاویدیو رو ببیند
ویدیو رو ببیند
سوالات اشتباه گمراه کننده 2021سوالات اشتباه گمراه کننده 2021 تومان خرید کالاویدیو رو ببیند
ویدیو رو ببیند
غرور یا عزت نفس و اعتماد به نفسغرور یا عزت نفس و اعتماد به نفس تومان خرید کالاویدیو رو ببینید
ویدیو رو ببینید
بستن
ورود به کاربریورود به کاربری
کد امنیتی :کد امنیتی
می خواهید ثبت نام کنید ؟
عضویت