menuordersearch
tajrobeyemovafagh.com

قیمت و خرید دوره غیر حضوری مدیریت باورها 100% کاربردی خرداد 1399 ,

توی این دوره مدیریت باورها چه چیزهایی یاد میگیرید ؟؟

   

 

 

در این فایل صوتی قسمتهایی از دوره بینظیر مدیریت باورها رو اول بشنوید و

 

 

 

در این دوره چه چیزهایی یاد میگیریم

 

شناخت 7 نوع باورها   >>> 12 روش برای پیدا کردن باورها   >>> 14 ابزار برای تغییر و مدیریت باورها
و کلی آگاهی ناب و تجربه ارگانیک با ترکیب داستان‌‌‌‌های زندگی شخصی خودم برای درک و تاثیر عالی دوره.

بخش‌‌‌‌های مختلف دوره مدیریت باورها
1. باور چیست >>> 2. باور چه میکند >>> 3. پیدا کردن باورها >>> 4. تغییر باورها   >>> 5. کلام پایانی
این دوره خیلی کامل و عالی و دلنشین شده و تاثیر شگفتی آفرینی مطمئنا تو زندگیتون داره. بهتره کمی راجب باور‌‌‌‌های غلط ذهنی و باور‌‌‌‌های مثبت و تاثیرش توی زندگیتون باهاتون صحبت کنم. تا متوجه اهمیت باورها و اتفاقاتی که توسط باورها شکل میگیره بشید.

 

 

 

مدیریت باورها باعث میشه که معدلات ذهنی ما آشغال تولید نکنه و بتونیم زندگیمون رو با انرژی و آرامش فراوان به این روش به سمت آرزوها و سعادتمون پیش ببریم. تجربه موفق حسی محبوب

 

 

 

 

 

باور چیست


باور یک ابزار ترجمه اتفاقاته. مثل یک فیلتر که بنا به اون اتفاقات رو میتونیم ترجمه کنیم. و بدون انواع باورها ما قادر به تشخیص و واکنش‌‌‌‌های احساسی و منطقی نسبت به اتفاقات نیستیم.
اگر یک اتفاق باعث ایجاد یک احساس توی وجودمون میشه معنیش اینه که ما یک باور پنهان توی وجودمون داریم که بنا به اون ترجمش کردیم. وگرنه اتفاق هیچ تاثیر احساسیی نمیتونه بدون باور‌‌‌‌های ذهن روی ما بزاره. و برای گرفتن بازخورد درست لازمه که باورهامون رو مدیریت کنیم .
و وقتی یه ارزش یا معیار یا باور یا اعتقاد ایجاد میکنیم ضمیر نا خودآگاه میگرده توی تمام هوش سلولیمون و خاطرات و اتفاقاتی رو پیدا میکنه تا ما رو قانع کنه که مطابق اون باور یا ارزش واکنش از ما بگیره. به این مکانیزم ذهنی میگند مکانیزم پرورش باورها .
خب جالب شد. ما لازم نیست اتفاقات رو برای جذب نتایج متفاوت تغییر بدیم. بلکه اگر این مترجم مغزی رو تغییر بدیم میتونیم نتایج متفاوتی جذب کنیم. و از اینجا شروع میکنیم به مدیریت باورها.

 

برای تغییر باورها باید استراتژی و مهارت داشت تا بتونیم باورهامون رو تغییر بدیم و مدیریتشون کنیم. باور‌‌‌‌های پولساز و باور‌‌‌‌های موفق خود بخود ایجاد اگر نشدند باید ایجادشون کرد. تجربه موفق حسین محبوب

 

 

 

مدیریت تغییر باورها

 


طبق تحقیق MIT اگه کسی به شما بگه که نمیتونید فلان کار رو انجام بدید باید برای خنثی کردن تاثیر اون 17 بار بهتون بگند تو میتونی اینکار رو انجام بدی تا تاثیر اون یکبار خنثی بشه .
خب حالا متوجه میشید باورهایی که از کودکی در وجود ما نهادینه شده و هزاران بار برامون توسط خودمون و اطرافیانمون تکرار شده چقدر تغییرش بدون مهارت لازم میتونه سخت باشه. مثل باور‌‌‌‌های غیر منطقی و باور‌‌‌‌های دینی و باور‌‌‌‌های چاقی .
قسمت بدتر داستان اونجاست که باورها چندلایه دارند و گاهی به هم بصورت مجوعهایی زنجیر شدند که از هم حمایت میکنند. جهان باورها بزرگ و پیچیدست اما قابل تغییره فقط لازمه که مدیریت باور انجام بشه و به حال خودش رهاش نکنید تا هرکسی یا هر چیزی براتون تغییرش بده یا باور براتون ایجاد کنه.
باور‌‌‌‌های خوب و باور‌‌‌‌های درست برای خودتون ایجاد کنید این همون کاریه که باور‌‌‌‌های ذهن یک ثروتمند انجام دادش که ثروتمند شده. باور‌‌‌‌های ثروتمندان باور‌‌‌‌های پولسازه و این سیستم قابل طراحیه و فکر کنید که چقدر میتونه زندگیتون رو تغییر بده .
پس فقط با تکرار یک کلمه تاکیدی نمیشه باورها و اعتقادات رو تغییرشون داد یا با گوش کردن یه فایل ساب نمیشه عوضش کرد.
اما تو این دوره 14 روش تغییر آسان باور‌‌‌‌های عمیق رو یاد میگیرید که میتونید با این روشها باوراتون رو تغییر بدید و مدیریت باورهاتون رو انجام بدید.
تغییر باورها شامل پاکسازی باورها و حذف باورها و پیدا کردن ریشه باورها و پرورش و ایجاد و پیدا کردن باور‌‌‌‌های جدید است.
البته این کارها به ظاهر سخت به نظر میرسد و در واقع انجام بدون مهارت اونها سخت هم هست. اما با روش‌‌‌‌های گفته شده در دوره مدیریت باورها هم سادست هم شدنی.

ماکسول مالتز   میگه :
وقتی باور داری که می‌توانی حتما می‌توانی.

رالف والدو امرسون میگه
باور خود را در عملکردتان پیاده کنید

ویلیام جیمز میگه
ایمان و باور ما در ابتدای هر مسئولیت دشواری تنها عاملی است که موفقیت نهایی مان را تضمین می‌کند.

 

گفتم که باورها هفت دسته هستند و یکی از دسته‌‌‌‌های مهم باورها باور‌‌‌‌های خدمتگذار هستند. مثل باور‌‌‌‌های ثروت ساز و باور‌‌‌‌های پایه ای که شامل باور‌‌‌‌های پیشین و باور‌‌‌‌های جدید هم میشند .
به هر حال من تو این دوره مدیریت باورها رو براتون ساده کردم و مخصوصا اینکه این دوره کاملا قانون جذبیه و در اصل قطعه ششم پازل هفدهگانه قانون جذبه که پنجتای قبلش هم در سایت قابل تهیه است.
امیدوارم که بخاطر روز‌‌‌‌های باقی مونده زندگیتون و آرزوهاتون توی این دوره شرکت کنید. تا شماهم کاری عالی برای تحقق آرزوها و زندگی با ثبات و عالیتون انجام داده باشید.

 


اگرم نمیدونید قانون جذب چیه مقاله‌‌‌‌های زیر خیلی کامله و میتونه کمکتون کنه.

 

قانون جذب چیست

 

قانون جذب عشق چیست


توکل به خدا چگونه است

 

هر سوالیم داشتید میتونید مستقیم از خودم در تلگرام و واتساپ از طریق شماره 09152025480 در مورد دوره مدیریت باورها بپرسید و پشتیبانیم دریافت کنید.

کاری عالی و یک تجربه موفق از حسین محبوب مدرس قانون جذب پیشرفته

محصولات مشابه
دوره زیبای توکل تا رسیدن 100% متصل کننده آپدیت بهمن 99دوره زیبای توکل تا رسیدن 100% متصل کننده آپدیت بهمن 991,000,000 تومان
+
_
صوتی فروشی
صوتی فروشی
دوره غیر حضوری مدیریت باورها 100% کاربردی خرداد 1399 دوره غیر حضوری مدیریت باورها 100% کاربردی خرداد 1399 500,000 تومان
+
_
صوتی فروشی
صوتی فروشی
دوره غیر حضوری آفرینش احساس 100% کاربردی فروردین 1399دوره غیر حضوری آفرینش احساس 100% کاربردی فروردین 1399500,000 تومان
+
_
صوتی فروشی
صوتی فروشی
دوره غیر حضوری شگفتی‌‌‌‌های افکار 100% کاربردی و حرفه ای مهرماه1399دوره غیر حضوری شگفتی‌‌‌‌های افکار 100% کاربردی و حرفه ای مهرماه13991,000,000 تومان
+
_
صوتی فروشی و غیر حضوری
صوتی فروشی و غیر حضوری
ارتعاش خواسته و تغییرات و دلیل دریافت نکردنارتعاش خواسته و تغییرات و دلیل دریافت نکردن تومان خرید کالا
+
_
کلیپ کوتاه برای استاتوس واتساپ
کلیپ کوتاه برای استاتوس واتساپ
انتخاب شما کدومه بودن یا شدن ؟انتخاب شما کدومه بودن یا شدن ؟ تومان خرید کالا
+
_
کلیپ کوتاه برای استاتوس واتساپ
کلیپ کوتاه برای استاتوس واتساپ
ملانصردین و قانون جذبملانصردین و قانون جذب تومان خرید کالا
+
_
دانلود فایل رایگان ملانصردین و قانون جذب
دانلود فایل رایگان ملانصردین و قانون جذب
بستن
ورود به کاربریورود به کاربری
کد امنیتی :کد امنیتی
می خواهید ثبت نام کنید ؟
عضویت