menuordersearch
tajrobeyemovafagh.com

مهارتهای زندگی ((100%)) آموزشی و مفید , ویدیو رو ببیند ,

مهارتهای زندگی

 

مهارتهای زندگی چیست 

 

توانایی ارتباط موثر با جهان اطرافمون . 

توانایی تجزیه و تحلیل درست مسائل . 

توانایی تشخیص نحوه انجام کار درست . 

موثر بودن در اتفاق های مثبت زندگی . 

توانایی مدیریت خریدها . 

توانایی مدیریت روابط عاطفی .

توانایی شکوفا کردن استعداد ها .

و یکی از مهمترین قسمتهای مهارتهای زندگی توانایی خودشناسیه.

 

مهارت های زندگی همون چیزیه که باعث میشه ماها موفقتر توی تمام مسائل زندگی مان عمل کنیم و مهارتهای زندگی میتونه باعث بشه که ما توی خیلی از مسائل به ظاهر ساده خیلی حرفه ای عمل کنیم مثل روابط عاطفی من مثل روابط با فرزندمون.

و پیدا کردن هر مهارتی نیاز به آموزش و تمرین داره و خیلی جالبه اگه قرار باشه آموزش نبینیم و تمرین کنیم . به این معنی که باید خودمون اختراعش کنیم و اختراع کردن حتما جریان اختراع کردن لامپ توسط ادیسون رو میدونید که ادیسون برای اختراع کردن لامپ هزار دفعه شکست خورد . 

و اگر بخواهیم این همه تعداد شکست و گرفتن خطا هامون کم بشه باید آموزش ببینیم به جاش . 

امروزه اگه کسی مثل ادیسون بخواد لامپ رو اختراع  کنه یک اشتباه احمقانه کرده که هزار بار دیگه شکست بخوره . کافیه دستورالعمل ساخت لامپ رو بخونه و لامپ تولید کنه . چون دیگه این راه کشف شده و این مهارت های زندگی که آموزش میدن هم اون چیزاییه که  پیدا شده . مشخص شده که چه رفتاری داشته باشید تو زندگیتون موفق باشید و بهتره که آموزشش رو ببینیم بجای اینکه از طریق آزمون و خطا کردن یاد بگیریمش.

 

 

مهارتهای زندگی لازمه ای عالی برای توسعه زنگی دلخواه است . و بهترین راه آن یاد گیری قانون جذب پیشرفته و واقعی و بروز است . تجربه موفق حسین محبوب

 

 

 

چرا باید مهارتهای زندگیمان را زیاد کنیم

 

خیلی از اوقات آدما تو خیلی از مسائل زندگیشون مشکل دارند مثلا ازدواج کردن .  تو رابطه شان با همسرشان مشکل دارن . فرزند دارند توی رابطه با فرزندشان و نحوه تربیت کردن فرزندشون مشکل دارند . کار میکنند با بیزینس شغلشون مشکل دارند  . با مردمی که بهشون مراجعه می کنند مشکل دارند .  با سطح درآمدشان مشکل دارند . با وضعیت اقتصادی مشکل دارند . با وضعیت سیاسی مشکل دارد . خیلی از آدم  با خیلی چیزها مشکل دارند .

مجموعه این اتفاق های اطراف ما میشه زندگیمون . و اگر ما مهارت کافی پیدا کنیم که توی هر کدوم از اینا چه جوری عمل کنیم چطوری نگاه کنیم چطوری بهبود ببخشیم چه جوری به نفع خودمون حداقل از این شرایط بهرهبرداری مثبت بکنیم این خیلی به نفع ما و زندگی ماست . و این نیاز به مهارت کافی برای زندگی کردن داره و نمیشه  شانسی توی تمام قسمت های زندگی موفق شد .

 

در چه قسمتهایی مهارتهای زندگی لازمه 

 

خیلی ها ابراز علاقه می کنند نسبت فرزندشان و میگن من حاضرم برای خوشبختی و آینده فرزندم هر کاری بکنم . من از خیلی از این مادرها  پرسیدم چه قدر کتاب راجع به نحوه تربیت بچتون  خوندید . یا سوال کردم زندگی ما را باورامون اداره میکنه و خیلی از باورهای ما توسط خانوادهها و تولید شده چقدر آموزش دیدید  که چجوری باورهای مثبت و آینده دار برای بچهها تولید کنید .  که چقدر یاد گرفتید افکار مثبتی برای بچه تون ایجاد کنید تا بتونند اتفاقای مثبتی را به زندگیشان جذب کنند .  خیلیا تو روابط یه مشکل خیلی بزرگ دارند این که چرا مثلا طرف عاشق من نیست ؟ چرا رفتارش با من عاشقانه نیست ؟ اون چیزی که باید یاد بگیرند مهارت جذب عشق که خیلیها بلد نیستند و فقط طلبش میکنند . و این جوریه که نمیتونند نیاز عاطفیشون رو برآورده کنند.  چون به صرف طلب کردن و نق زدن اتفاقی نمیافته . نیاز به مهارت دارد برای به وقوع پیوستن . و مهارت های زندگی یسری کارا نیست که ما به شکل مثلاً نقشه کشی انجام بدیم . ما یاد می گیریم چطور درست رفتار کنیم تا نتایج مثبت و ایدهآلی بگیریم این خیلی متفاوت با نقشه کشیدن واسه دیگران.


مهارتهای مالی برای زندگی

 

یکی از مهارت های واجب که برای زندگی کردن باید پیدا کنیم مهارت های مالی برای زندگیه .  که این چند دسته مختلف داره . این مهارت های مالی زندگی که یکی از قسمتهای مهارتهای زندگی خودش به تنهایی چند شاخه دارد . 

اول درک کردن احساسات و شکل جذب پول به زندگیمونه . باید افکار داشته باشیم که این افکار جاذبه پول به زندگیم باشه . 

 دوم مهارتهای پولسازی این مهارت های پولسازی به این معنی نیست که شغل خاص داشته باشیم شنیدید میگند طرف دست بخاک میزنه طلا  میشه . این روایت از انجام کار درست و داشتن مهارت های پولسازه .

 سومی هم وجود داره که ما باید مهارت پس انداز کردن و مهارت زندگی کردن در شرایطی که ولخرجی نکنیم و پیدا کنیم این نیاز داره ببینم از چه سری هیجانات توی زندگیمون پیروی میکنیم . این هیجانات باعث میشه که برای اوج گرفتنش بریم پولامونو بیخودی خرج کنیم . و دو روز بعد پشیمون بشیم از اینکه پول را خرج کردیم  . اتفاقی میفته باید یاد بگیریم مدیریت هیجاناتمون رو به دست خودمان بگیریم این یک مهارت خاص زندگی کردنه .  که ما دیگه هزینه های هیجانی واسه زندگیمون نمی کنیم . اینطوری پولی  که میاد خارج نمیشه از زندگی . من به این میگم برکت توی زندگی درسته که میگن برکت میده خدا .  اما به شرطی که خودتون عملکرد درستی داشته باشید تا اون چیزی که هدیه خداوند توی زندگیتون برکت کنه توی زندگیتون.

 

مهارتهای ارتباطی برای زندگی

 

مهارت های ارتباطی برای زندگی خیلی لازمه . اول یادتون باشه که کسیکه ثبات شخصیتی خودش رو پیدا نکنه و نتونه یک ثبات شخصیتی درون خودش ایجاد کنه . نمیتونه کاری بکنه که ارتباط موثر با آدمهای اطرافش داشته باشه . چند نکته رو میگم که خیلی تاثیرگذار روی ارتباط فردی اولین کاری که باید بکنید در ارتباط  با آدمای اطراف دست از انتقاد کردن بکشید.  انتقاد هیچ وقت سازنده نیست فقط باعث میشه طرفتون احساس بدی نسبت به شما پیدا کنه . و در جستجوی تلافی کردن باشه . دومین کاری که سعی کنید انجام بدید تا مهارت زندگیتون باعث کمک کردن بهتون بشه اینه که. خوبی های دیگران را گوشزد کنید و  سعی کنید که خوبی از طرف پیدا کنید مثلا چه  کفش قشنگی خریدی  . یا چه مانتوی خوشگلی خریدی . یا چه کت شلوار شیکی پوشیدی . یا چه جمله قشنگی گفتی . یه چیز خوبی پیدا کنید . میتونید ارتباط مفیدی داشته باشید کسی که انتقاد میکنه و خوبیهای دیگران نمی تونه بگه دوست خوبی واسه هیچکس نیست . و آدم ها سعی می کنند هنگامی که باهاش ارتباط دارند گارد بگیرند  تا بهشون صدمه نزنه .

 

مهارتهای زندگی یک هنره

 

مهارت های زندگی یک هنره . مثل آدمای بی هنر با زندگی خودتون برخورد نکنید . ما ناچار نیستیم که زندگی منو همینجوری بگذرونیم . اگر مهارت های لازم برای زندگی کردن را پیدا کنید اونوقت میتونید زندگیی مطابق با آرزوهاتون بسازید . که سراسر شادی و آرامش و خوشحالی باشه . باید مهارت هاتون رو زیاد کنید نه اینکه یه بهانه بیارید که خوب با این شوهر نمیشه با این زن نمیشه با این شرایط اقتصادی نمیشه با این شغل نمیشه  . دنبال بهانه هاتون نرید . و یه تایمی وقت بذارید برای توسعه شخصیت و افزایش مهارتهای زندگی تو اون وقتی که میتونید نتایجش رو ببینید و این کار فقط از طریق آموزش و تمرین شدنیه .

 

بهترین آموزش برای توسعه مهارتهای زندگی

 

من همانطور که همه میدونند خیلی از روشهای توسعه شخصیتی و مهارتهای زندگی رو واسه خودم گذروندم .  روش های مختلفی اما هیچکدوم از درون تغییرم نداد .  که یک اتفاق درونی واسم افتاده باشه .  اتفاقیی افتاد که کاملا موقتی بود و خیلی زود کمرنگ شد توی زندگیم . توی شرایط خاص نمی تونستم ازش استفاده کنم .  وقتی عصبانی می شد نمی تونستم از این ابزارها استفاده کنم . وقتی که رنجیده می شدم نمی دونستم از این ابزارها استفاده کنم .  اما آموزشی که خیلی به من کمک کرد تا مهارت های زندگی زیادی پیدا کنم و توانایی استفاده از این مهارتها را پیدا کنم  یادگیری حرفه ای و درست قانون جذببود که تمام قسمتهای زندگیم رو تغییر داد و این خیلی با ارزش بود.

 

تاثیر قانون جذب بر افزایش مهارتهای زندگی

 

من مدتها بود که می دونستم باید مهارتهای زندگیم رو افزایش بدم .  و با جهان اطراف در صلح زندگی کنم اما شدنی نبود . تنها چیزی که باعث شد از من انسانی متفاوت بسازه  با دیدگاهی متفاوت و کلامی متفاوت قانون جذب بود . من تبدیل به یک انسانی شدم که می تونه اینجوری زندگی کنه و اصلا کلا سبک زندگیم مدلی شد که با جهان اطرافم در صلح  باشم .  به همه چی مثبت نگاه کنم و در هر اتفاقی خیر و ببینم و اینجوری افکار من جاذبه ثروت موفقیت و روابط عاطفی شیرین شد . و ارتباط من با دنیای اطراف هم به شدت با کیفیت شد . این کار را فقط قانون جذب برام کرد .  هیچ آموزش دیگه ای نتونست اینقدر تغییر در زندگیم ایجاد کنه مخصوصا تغییرات بنیادی و دائمی که به درد تمام زندگیم میخوره .

.

یکی از شکرگزاری های همیشه من شکرگزاری بابت اینه که خدایا ازت ممنونم که من را با قانون جذب آشنا کردی  و کمکم کردی که این مسیر را جدی بگیرم و جدی دنبالش کنم تا نتایج عالی بگیرم.

 

امیدوارم این مقاله که راجع به مهارتهای زندگی بود براتون مفید باشه و حتما این ویدیو رو ببینید خیلی کمکتون میکنه فوق العاده است و اگر سوالی از من داشتید میتونید از طریق تلگرام واتساپ از شما شماره 09152025480 با من در تماس باشید .

 

 مقاله های زیرهم خیلی براتون مفیده اگر روی قسمت آبی کلیک کنید براتون باز میشه و میتونید بخونیدش

 

قانون جذب چیست

 

توکل به خدا

 

قانون جذب عشق

 

تجربه موفق و حسین محبوب ازقانون جذب پیشرفته

شاد و پیروز باشید

محصولات مشابه
قدرت درون نامحدودقدرت درون نامحدود تومان خرید کالاویدیو رو ببیند
ویدیو رو ببیند
به سمت آرزوهاتون پرواز کنیدبه سمت آرزوهاتون پرواز کنید تومان خرید کالاویدیو رو ببیند
ویدیو رو ببیند
مهارتهای زندگی برای رشدمهارتهای زندگی برای رشد تومان خرید کالاویدیو رو ببیند
ویدیو رو ببیند
اختلالی به اسم اعتیاد به خریداختلالی به اسم اعتیاد به خرید تومان خرید کالاویدیو رو ببین
ویدیو رو ببین
بستن
ورود به کاربریورود به کاربری
کد امنیتی :کد امنیتی
می خواهید ثبت نام کنید ؟
عضویت