menuordersearch
tajrobeyemovafagh.com

تربیت کودک ثروتمند و موفق با یک ترفند ساده (( 100%)) کارآمد , ویدیو رو ببین ,

تربیت کودک موفق و ثروتمند

یک را ساده برای تربیت هوشمندانه کودکان

استفاده از مکالمات روزانه و برخوردهای روزانه به شکلیست که براتون شرح میدم . تربیت کودکان رو اگر بدونیم چطوری انجام بدیم هم خیلی سادست و هم خیلی تاثیر عالیی روی آینده فرزندامون میتونه بزاره .
راه حل اصلی تربیت کودک و باورهاش رو براتون توی ویدیو توضیح دادم اما بهتر متوجش بشید این مقاله رو هم حتما بخونید . چون قبل اینکه بتونید انجامش بدید باید یکم اطلاعاتتون رو زیاد کنید.

 

تربیت کودک از بدو تولد

شاید شما هم با خودتون فکر کنید که بچه ها تا چند سال تربیت شدنی نیستند . اما اشتباه میکنید . کودکان از بدو تولد شروع به تشخیص دنیای اطرافش میکند تا بتواند با آن ارتباط برقرار کند .
فقط اول تشخیص میده اخم چیه و بعد لبخند چیه و بعد اینرو معیار تفکیک چیزها به دسته های خوب و بد میکنه نسبت به کارای خودش.
یعنی از واکنش بزرگترها برای یادگیری استفاده میکند . به همینخاطر باید یاد داشته باشید که به کار اشتباه فرزندتون نخندید .

 

 

تربیت کودک بدون فریاد یا کتک

 

تربیت کودک  برای درک و تمیز درست و غلط احتیاج به داد و فریاد و کتک ندارد و کودکان خوب میتونند تغییر کنند . چون یک لوح کاملا خامند . فقط در واکنشهای اولیتون برداشت اشتباه ایجاد نکنید براش که بعد تغییرش سخته .

تربیت کودک با آرامش

زمانی که آشفتگی روحی و روانی کوتاه مدت دارید سعی کنید درگیر تربیت کودکتون نشید . چون واکنشهای اشتباه شما در حافظه فرزندتون ثبت میشه .

 

تربیت روانی کودک

 

اگر به کودکتان و تربیتش اهمیت میدهید باید باورها رو بشناسید و راه پیدا کردن و ایجاد کردنش رو بدونید .
من دوره ای تولید کردم به اسم مدیریت باورها که در سایت موجوده و میتونید ازش برای شناخت و تغییر باورها خودتون و فرزندتون استفاده کنید .
یعنی واقعا تا نتونید باورها  رو درست از هم تمیز کنید نمیدونید چه باوری برای تربیت و آینده کودکتون بهتره که ایجادش کنید .
این دوره هم برای خودتون عالیه هم برای تربیت کودکتون .

 

تربیت واقعی کودکان باید با چیزهایی انجام شود که از آنان یک مرد موفق و ثروتمند بسازد نه فقط یک کودک خوب . تجربه موفق حسین محبوب


تربیت ذهنی کودکان

 

شاید براتون جالب باشه که بدونید بچه ها چه بخواین چه نخواین دارند از شما یاد میگیرند و این بخاطر حالت ذهنی آماده یادگیریشون و نیاز به یادگیریشونه . تربیت کودک برای مغزی یکپارچه کاری سادست اما نیاز به عملکرد آگاهانه و هوشیارانه داره و همینطور فله نمیشه درستش کرد.

 

تربیت کودک چیست

 

بسیاری از والدین سوالاتشون ایناست . 1. تربیت کودک با ادب چگونه است ؟؟ 2. تربیت کودک با عزت نفس چگونه است 3. تربیت کودک خلاق چگونه شدنیه 4. تربیت کودک خوش اخلاق چگونه است 5. تربیت کودک خوب چگونه است 6. تربیت کودک باهوش چگونه است و ......
اینها رو معمولا بخاطر خودشون میخواند . یچیز جالب بگم بازتر نگاه کنید  . کودک شما روزی بزرگ خواهد شد پس از خودتون بپرسید برای  تربیت یک مرد یا زن موفق و ثروتمند چه کنیم . 
وقتی که باید مسئولیت زندگیش را بپذیرد میسازد یا خراب میکند ؟؟

 

تربیت کودک چگونه است

 

راههای زیادی برای تربیت کودکان پیشنهاد شده اما اکثرش یکم پیچیده و دیر بازدهه .
اما من یه راه ساده میگمتون برای تربیت کودکتون . اگه باورهای موفق و ثروتسازی براش بسازید اون آینده موفق و ثروتمندی خواهد داشت . و جالبه بدونید که 40 درصد باورهای بچه ها قبل از 7 سالگیشون شکل میگیره که خیلیم عمیقند این باورها . 
و چون معمولا بچه ها از طریق الگو برداری و تحلیل کلام و رفتار شما باوراشون ایجاد میشه پس بهترین کار اینه که خودتون باوراتون رو پیدا کنید و تغییرش بدید . کودکتون از شما خوب میتونه یاد بگیره . اما از باورای واقعیتون نه باورای نمایشیتون .
پس یه لطفی به خودتون و کودکتون بکنید و تو این دوره شرکت کنید و از محصولات این آموزش بهرمند بشید . 
شاد باشید و پیروز.

 

مقاله های زیر هم ممکنه براتون جالب باشه دوست داشتید بخونیدش . 


قانون جذب چیست

 

قانون جذب عشق چیست 

 

توکل واقعی به خدا

 

هر سوالیم داشتید میتونید از طریق چت آنلاین سایت و یا از طریق تلگرام و واتساپ با شماره 09152025480 با من در ارتباط باشید .
تجربه موفق حسین محبوب از قانون جذب پیشرفته

 
 

بستن
ورود به کاربریورود به کاربری
کد امنیتی :کد امنیتی
می خواهید ثبت نام کنید ؟
عضویت