menuordersearch
tajrobeyemovafagh.com

توانایی 100% درونی خودتان را پیدا کنید , ویدیو رو ببیند ,

توانایی درونی انسان و واقعیتش

توانایی نا محدود انسان ارتباط مستقیمی به واقعیتهای درونی اون داره . ویدیو رو ببینید تا بهتر متوجه بشید . تجربه موفق حسین محبوب

 

 

 

توانایی درونی انسان و ارزش آن

 

همه ما انسانها دارای تواناییهای با ارزش درونیی هستیم .

اما همه ما قدر این تواناییهای درونیمان را نمیدانیم و مشکل اصلی جایی ایجاد میشه که از واقعیت درونیمان نیز فرار میکنیم و سعی در پنهان کردن آن و ایجاد یک واقعیت درونی متفاوت هستیم .

مشکل از اینجا تازه آغاز میشود و زندگی ما میشود دویدن و نرسیدن . چون فرصتهایی که سر راه زندگی ما ایجاد میشود و وجود دارد با واقعیت درونیمان مطابقت دارد و این واقعیت توهمی نمیتواند از این فرصتها استفاده کند و با آن مطابقت ندارد .

درک این واقعیت که این واقعیت درونی با ارزش است و زیبا و برای ما کار آمد است بسیار ساده است اما اعتماد به آن و دوست داشتن آن سخت است .

اگر واقعیت درونیتان را با هر چیزی و هر پوشش زیبایی پوشش دهید بازهم از ارزش و کارامدی ان کاسته اید و این باعث میشود  تا نتوانید از تواناییهای درونیتان برای خوشحالی و سعادتتان استفاده کنید .

این یعنی شاد و سعادتمند زندگی کردن و ما باید به این شاد و سعادت مند بودن واقعی تن بدهیم و از آن استفاده کنیم برای زندگیمان . 

 

توانییهای انسان بسیار فراوان و با ارزش است . آنرا با باورهای خود محدود نکنید . 

 

اگر بدانید قانون جذب چیست و اگر بدانید که توکل به خدا در قانون جذب چگونه است به معنای واقعی میتوانید از قانون جذب عشق هم استفاده کنید و این باعث میشود قانون جذب پیشرفته برایتان کار کند . ما در سایت تجربه موفق دوره های آموزشی در مورد قانون جذب داریم حتما سعی کنید از انها همراه با پشتیبانی مستقیم بعد خرید از طریق شماره 09152025480 در تلگرام و واتساپ استفاده کنید . 

شاد و پیروز و موفق باشید . تجربه موفق حسین محبوب

محصولات مشابه
دوره غیر حضوری شگفتیهای افکار 100% کاربردی مهر 1399دوره غیر حضوری شگفتیهای افکار 100% کاربردی مهر 13991,000,000 تومان صوتی فروشی و غیر حضوری
صوتی فروشی و غیر حضوری
توانایی درونی انسان توانایی درونی انسان تومان خرید کالاویدیو رو ببیند
ویدیو رو ببیند
بستن
ورود به کاربریورود به کاربری
کد امنیتی :کد امنیتی
می خواهید ثبت نام کنید ؟
عضویت