menuordersearch
tajrobeyemovafagh.com

ترفند مدیریت تغییر فردی برای آرزوهای بزرگ , رایگان ببینید ,

توضیحاتی درباره لزوم مدیریت تغییر فردی در زندگی واقعی

ترفند مدیریت تغییر فردی برای تحقق آرزوهایمان و یک تجربه موفق از حسین محبوب که بسیار برای رسیدن به خواسته هامون عالیه

 

 

مدیریت تغییر فردی چیست ؟


اکثر ما در سالهای پیوسته زندگیمان تلاشهای زیادی برای رسیدن به آرزوهایمان کرده ایم اما هیچیک از تلاشهایمان در راستای مدیریت تغییر فردی و توسعه شخصیتی نبوده است .
چرا به نظر می‌رسد که برخی از مردم براحتی تمام تغییراتی که در زندگی آنها پیش می‌آید را میپذیرند، درحالی ‌که سایر افراد حتی اگر مجبور باشند صبحانه خود را تغییر دهند مضطرب می‌شوند؟

پاسخ در این است که نگرش شما نسبت به تغییر چگونه و سطح پذیرش عدم اطمینان شما به چه میزان است؟

شواهد فراوانی وجود دارد که نشان می‌دهد چیزی که بیشتر باعث استرس در انسان می‌شود، عدم اطمینان است و نه ایجاد تغییر در خود. حتی سختترین حوادث زندگی، مانند طلاق و جدایی، بیشتر از لحاظ عدم اطمینان نسبت به آینده تنشزا هستند.

 

مدیریت تغییر فردی


نیایشی وجود دارد که با عنوان دعای آرامش (The Serenity Prayer) شناخته‌ شده است:

 

خدایا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمی‌ توانم تغییر دهم و تغییر دهم آنچه را که می‌ توانم و بینشی که درک کنم تفاوت بین این دو را.

اگرچه ممکن است این نیایش پیش ‌پاافتاده و تکراری باشد، اما این روش، روشی غیرمنطقی برای مدیریت تغییر در زندگی نیست.

پذیرش چیزهایی که نمی‌توانید تغییر دهید


افرادی که براحتی پذیرای تغییر هستند اغلب عنوان میکنند که چیزی که امکان تغییر در آن وجود ندارد را پذیرفته و تنها نگران چیزی هستند که خودشان می‌ توانند آن را تغییر دهند.

رها کردن نگرانی می‌تواند بسیار دشوار باشد، اما نگرانی در مورد چیزی که کنترلی روی آن ندارید نیز فایده­ای ندارد.

هر زمان که با موضوع نگران‌ کننده‌ای مواجه شدید از خود بپرسید: “آیا می‌توانم احتمال وقوع این رویداد یا نتیجه ای که پس از وقوع دارد را تغییر دهم؟”

درصورتیکه واقعاً پاسختان  منفی است، موضوع را رها کرده و آن را بعنوان چیزی که ممکن است اتفاق بیفتد یا نه، کنار بگذارید چراکه نگرانی در مورد آن سودی نخواهد داشت. سپس، مهم است که بجای آن ذهن خود را به موضوع دیگری معطوف نمایید.

برنامه‌ ریزی برای موضوعاتی که می‌توانید تغییر دهید


گام بعدی توجه به موضوعات و زمینه‌ هایی است که بر روی آن­ها کنترل دارید. بجای نگرانی در مورد تغییر احتمالی، از خودتان دو سؤال بپرسید:

بطور واقع‌ بینانه، آیا کاری وجود دارد که من بتوانم برای تغییر احتمال وقوع این رویداد انجام دهم و اگر چنین است، چه‌کاری؟
به‌طور واقع­‌بینانه، آیا کاری وجود دارد که من بتوانم برای تغییر نتیجه به نتیجه‌­ی مطلوب­‌تر، انجام دهم و اگر چنین است، چه‌کاری؟
کلمه‌ کلیدی در اینجا کلمه واقع ‌بینانه است، یعنی این اقدامات باید اقداماتی باشند که شما واقعاً می‌توانید برای تغییر شرایط انجام دهید، نه “چیزهای ایده‌آل” مانند: “ظرف مدت سه هفته مدرکم را خواهم گرفت و بهترین دانش‌آموزی می‌شوم که آن­ها تابحال دیده‌اند”.

قبل از اینکه فکر کنید چگونه می‌توانید نتیجه را تغییر دهید، مهم است که در مورد نتیجه‌ ایده‌آل خود و میزان احتمال رخ دادن آن فکر کنید.

یک مثال کاربردی
به نظر میرسد شرکتی که برای آن کار میکنید واگذار شده و شما نگران این هستید که ممکن است شغل خود را از دست‌ داده یا نهایتاً مجبور به انجام کاری شوید که علاقه‌ کمتری به آن دارید.

آیا کاری وجود دارد که واقعاً بتوانید انجام دهید تا احتمال واگذاری شرکت را تغییر دهید؟

خیر. مگر اینکه شما مدیرعامل شرکت باشید، در غیر این صورت کاری از دست شما ساخته نیست. پس نگرانی در این مورد را کنار بگذارید.

آیا کاری وجود دارد که واقعاً بتوانید انجام دهید تا نتیجه­‌ی احتمالی برای شما مطلوب‌تر شود؟

بله. رزومه خود را بروز کنید، با یک آژانس کاریابی مرتبط با کار خود، تماس گرفته و به دنبال شغل دیگری باشید. زمانی که ببینید دیگران برای مهارتهای شما چه ارزشی قائل هستند اعتماد به‌ نفس بیشتری خواهید یافت و همچنین درصورتیکه پیشنهاد‌های کاری دیگری داشته باشید که گزینه‌ های بیشتری برای انتخاب به شما می‌دهند، بیشتر مورد توجه شرکت فعلی خود نیز قرار خواهید گرفت.

شما همچنین می‌توانید به فرصت‌هایی که پس از اخراج از کار ممکن است برایتان ایجاد شود فکر کنید، مانند شانس راه‌اندازی شرکت خودتان و یا حتی به دست آوردن زمانی برای مسافرت. این امر همچنین باعث می‌شود که احساس مثبت بیشتری داشته باشید و بنابراین بیشتر مورد توجه کار فرمایان احتمالی قرار بگیرید.

کسب مهارت در مدیریت تغییر فردی می‌تواند گام موثری در توسعه فردی شما باشد.


یک مطلب مهم دیگه وجود داره که دلیلی برای تغییر فردیه اونم اینکه درک کنیم با این خودی که تا به حال به آرزوهامون نرسیدم نمیتونیم به آرزوهامون برسیم چون هرجا بریم و هر کار بکنیم بازهم این خود همراهمونه .


مقاله های تاثیر گذار زیر رو هم بخونید 


قانون جذب چیست

 

قانون جذب پیشرفته چیست


قانون جذب عشق چیست


توکل بخدا چگونه است


هر سوالیم از من داشتید میتونید باهام با شماره 09152025480 از طریق تلگرام و واتساپ در تماس باشید .
شاد و پیروز باشید 
حسین محبوب

 

محصولات مشابه
دوره بینظیر توکل تا رسیدن با آپدیت بینظیر بهمن 99دوره بینظیر توکل تا رسیدن با آپدیت بینظیر بهمن 991,000,000 تومان صوتی فروشی
صوتی فروشی
دوره غیر حضوری مدیریت باورها 100% کاربردی خرداد 1399 دوره غیر حضوری مدیریت باورها 100% کاربردی خرداد 1399 500,000 تومان صوتی فروشی
صوتی فروشی
تداوم آموزش قانون جذبتداوم آموزش قانون جذب تومان خرید کالاویدیو رو ببیند
ویدیو رو ببیند
دوره غیر حضوری آفرینش احساس 100% کاربردی فروردین 1399دوره غیر حضوری آفرینش احساس 100% کاربردی فروردین 1399480,000 تومان صوتی فروشی
صوتی فروشی
لحظاتی طلایی برای تجسم خلاق لحظاتی طلایی برای تجسم خلاق تومان خرید کالاویدیو رو ببینید
ویدیو رو ببینید
لیاقت دریافت آرزوهالیاقت دریافت آرزوها تومان خرید کالاویدیو رو ببیند
ویدیو رو ببیند
معایب عیب جویی و راه علاج آن در زندگیمعایب عیب جویی و راه علاج آن در زندگی تومان خرید کالارایگان ببینید
رایگان ببینید
راحت به آرزوهامون برسیمراحت به آرزوهامون برسیم تومان خرید کالاویدیو رو ببیند
ویدیو رو ببیند
دوره غیر حضوری شگفتیهای افکار 100% کاربردی مهر 1399دوره غیر حضوری شگفتیهای افکار 100% کاربردی مهر 13991,000,000 تومان صوتی فروشی و غیر حضوری
صوتی فروشی و غیر حضوری
ترفند مدیریت تغییر خودتون بسیار عالی این ویدیو و مقالشترفند مدیریت تغییر خودتون بسیار عالی این ویدیو و مقالش تومان خرید کالارایگان ببینید
رایگان ببینید
بستن
ورود به کاربریورود به کاربری
کد امنیتی :کد امنیتی
می خواهید ثبت نام کنید ؟
عضویت