menuordersearch
tajrobeyemovafagh.com

قانون جذب چیست ؟؟ یک تجربه واقعی و ارگانیک ,

۱۳۹۸/۱۱/۵ شنبه
(1)
(0)
قانون جذب چیست ؟؟ یک تجربه واقعی و ارگانیک
قانون جذب چیست ؟؟ یک تجربه واقعی و ارگانیک

قانون جذب چیست؟

قانون جذب، یک تجربه واقعی و ارگانیک برای جذب ثروت و عشق و سلامتی به زندگی ( What is the law of attraction )


1. پیدایش درک قانون کشش

خیلیا میخوان بدونند قانون جذب چیه و آیا واقعیت داره یا نه ؟

وقتی خانوم راندا برن نویسنده و کارگردان استرالیایی در سال 2006 فیلمی به اسم راز را که کلا 87 دقیقه بود تولید و در سال 2007 کتاب آنرا نوشت لطف زیادی به مردم جهان شد چون خانونم راندا برن به خاطر مهارتش در فیلم سازی به شکلی عالی مسئله قانون جذب را به جهان معرفی کرد که برای اکثر مردم قابل قبول و کمی هم درک باشد.


این در حالی بود که سالها قبل والاس واتلز در کتاب علم ثروتمند شدن و ناپلئون هیل در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید هم یاد داده بودند که با قدرت افکار میشه به خواسته ها رسید و به این سبک بدست آوردن خواسته ها تاکید کرده بودند و کلا کلمه قانون جذب را هم خانوم استر هیکس بکار میبرد و چند سال قبل کاست‌‌‌‌‌های برای آموزش قانون جذب تولید کرده بود و کارگاه‌‌‌‌‌های عالی در همین زمینه برگزار میکرد .
اما اینها هیچ چیز از لطف خانوم راندا برن در مورد قانون جذب و معرفیش به جهان کم نمیکنه چون فهمیدن قانون کشش در آموزش‌‌‌‌‌های قبلی خیلی سخت بود .
و خانوم راندا برن اونرو ساده و روان و قابل فهمش کرد و اینجاست که هنر آموزش دادن تاثیرش مشخص میشه. چون خیلی‌ها از هزاران سال پیش به وجود این قانون باور داشتند اما یا نمیخواستند به دیگران آموزشش بدند یا آموزشهاشون قابل درک نبود و یا کامل نمیگفتندش .
اما امروز به لطف خانوم راندا برن رسم کشش که یک نظم طبیعیه و جهان ما بر پایه اون کار میکنه برای همه قابل درکه.

 

قانون جذب چیست؟

 

2. بعد از دیدن فیلم و خواندن کتاب secret یا همان راز

مستند و کتاب راز برای شناخت آیینی که جهان ما بر پایه اون به دستور خداوندمون اداره میشه خیلی کمه و اصلا کافی نیست .
یکی از استادای من که سالهاست مربی قانون جذبه میگه تازه به یک هزارم این مهارت دست پیدا کردم ولی با همین یک هزارم زندگی بیرونی و زندگی درونیش عالی و بینظیر شده. اونقدری که زندگیی که داره یه رویا برای خیلیا محسوب میشه. و این ارتقاء قانون جذب با تجربمون باعث پیشرفت قانون جذب و ارتقائش میشه .جهت اشنایی بیشتر با آموزش قانون جذب توسط حسین محبوب همراه باشید.روش کار کردن جذب چیزی شبیه قانون جاذبه زمینه که هر چیزی رو به سمت خودش جذب میکنه یا شبیه رسم ربایش آهن رباست.

 

3. تجربه من در مورد قانون جذب

بزارید تجربه خودم رو در مورد اینکه قاعده کشش چی هست باهاتون در میون بزارم تا براتون بازتر بشه .
اول بگم
قانون جذب اصلا اکتشاف جدیدی نیست از ازل بوده و تا ابد هم خواهد بود. فقط جدیدا توجه بیشتری رو به خودش به خاطر کارآیی جالبش جلب کرده .
من توسط قانون جذب دلیل و توضیحی برای وقوع اتفاقات اطرافم و راهی برای جذب خواسته هام و جلب نکردن نا خواسته هام پیدا کردم و این رو بارها روی مسائل مختلف زندگیم امتحاتش کردم .
البته اوایل بعد از وقوع یک اتفاق بررسیش میکردم که آیا خودم این اتفاق رو به زندگیم جلب کردم یا نه .
جالبتر این بود که به مرور متوجه شدم که حتی من خودم باعث جلب انواع رفتار دیگران با خودم هستم و این رو یا از طریق افکارم یا از طریق باورهام و یا از طریق کلامم و یا از طریق عملکردم و چند پارامتر دیگه به زندگیم جلب میکنم. این همون ضابطه انجذابه.
مثلا وقتی چند نفر میومدند مغازه من و میگفتند چقدر مشتری کم شده { منم چند وقت پیش مغازه دار بودم } این یک باور برا من ایجاد میکرد و کافی بود یکساعت یه مشتری به من مراجعه نکنه تا افکارمم بگه آره میبینی چقدر مشتری کمه و بعد خودمم به یه نفر میگفتم خیلی بازار خراب شده و مشتری کمه بعد مطمعنا تنها اتفاقی که چند روز تجربه میکردم بازار خرابی و نبودن مشتری یا کم بودنش بود .
امیدوارم با این مثال کمی بهتر متوجه شده باشین که قانون جذب چیه و چه کارایی میکنه
.

 

درک قانون جذب چیست

 

4. تاثیر نا آگاهی از مقررات کشش آیا عملکردش رو مختل میکنه؟


اینه که ما هم اتفاقات خوب رو میتونیم به زندگیمون جذب کنیم و هم اتفاقات بد رو و هم میتونیم آگاهانه ازین قانون استفاده کنیم و هم ممکنه نا آگاهنه ازش استفاده کنیم.
مثلا اگه یه بچه از یه پشت بام بپره پایین چون نمیدونه قانون جذب وجود داره آیا قانون جاذبه براش تبعیض قائل میشه و نمیفته پایین؟
قانون جذب هم همینطوره. مهم نیست بلدش هستین یا نه داره تو زندگیتون کار میکنه و مدرسین میخواند یادتون بدند که از این قانون به نفع خودتون استفاده کنید و به ضرر خودتون استفادش نکنید.


5. قلق انجام آیین ربایش چیست؟

جالب این بود که وقتی این موضوع رو بررسی میکردم میدیدم با اینکه میدونم چه اتفاقی افتاده اما نمیتونم به راحتی از این شرایط خارج بشم اینجا بود که شروع کردم به شرکت در دوره‌‌‌‌های قانون جذب چون فهمیده بودم مسئله به اون سادگی نیست که بشه با دیدن فیلم راز و خوندن کتاب راز حتی چند بار به یه نتیجه خوب رسید ( من هشت بار اون کتاب رو خوندم و بیشتر از 10 بار مستندش رو دیدم ) و فهمیدم باید مهارت‌‌‌‌های قانون جذبی خودم رو زیاد کنم.

مشاهده مستند راز کلیک کنید.

 

به مرور با قسمت‌‌‌‌های مختلف قانون کشش آشنا شدم و متوجه انواع منفی‌ها و مثبت‌ها شدم و مهارت ایجاد کشش رو پیدا کردم و هنوزم در حال گسترش این مهارت و تواناییم تو زندگیمم هستم.

در اوایل نتایج کمی بهتر شد اما هر چقدر من بیشتر یاد گرفتم و بیشتر باورش کردم زندگیم بیشتر قانون جذبی شد و من نتایج بهتری گرفتم.

مسئله ساده است همونطور که نیوتن از خودش پرسید که چرا سیب وقتی از درخت جدا میشه پایین میفته و نمیره بالا برای هر اتفاق دیگه ایم در جهان ما توضیحی وجود داره که قابل کشف و استفادست .
شماهم باید هر چیزی که وارد زندگیتون میشه رو محاسبه کنید که از چه طریقه ای جذب شده به زندگیتون .
سوالی که میتونه جواب‌‌‌‌‌های عالی و جستجو‌‌‌‌های عالیتری براتون ایجاد کنه که نتایج زندگیتون رو با جواباش تغییر بدید .
البته حتما همین الان که دنبال این سوال هستید که قانون جذب چیست ؟ و این مقاله رو تا اینجا خوندید مسیرتون شروع شده و فقط لازمه ادامش بدید تا به نتایج شگفت انگیزش برسید .
یه چیز مهم دیگه نیوتن قانون جاذبه رو نساخت بلکه فقط کشف و اثباتش کرد، و قانون جذب هم ساخته نشده بلکه بخاطر شواهد فراواون کشف و اثبات شده.
بزرگان زیادی تا الان آگاهانه و نا آگاهانه از رسم ربایش به نفع خودشون استفاده کردند و وقتی این سبک زندگی رو باور کردند اون رو گسترشش دادند.


اما حالا یه سوال پیش میاد که چرا هزاران سال پیش پیشوایان ما و یا پیامبران ما راجب قانون جذب با ما صحبت نکردند مگه اونا از این قانون آگاهی نداشتند؟

 

6. نظر ادیان و بزرگان در مورد اینکه قانون جذب چیه و آیا واقعیه؟


تمام پیامبران و مردان بزرگ و امامان این قانون را میشناختند و به طرق مختلف راجبش برای ما توضیح داده اند ولی گوش باز میخواست و مهارت درک کلام که ما اونها رو درک کنیم.

 

مثلا امام رضا علیه السلام در بیش از 1300 سال پیش میفرماید:

خداوند میگوید من نزد گمان بنده خویشم اگر او به من خوش گمان باشد رفتار من نیز خوبست و اگر او به من بد گمان باشد رفتار من نیز خوبست.
وقتی رفتار خداوند با انسان بستگی به گمان بنده داره دنیای ما و اتفاقات اون به افکار و گمان ما بستگی نداره ؟؟

 

یا حضرت حافظ میگوید:

هنگام تنگ دستی در عیش کوش و مستی
کین کیمیای هستی قارون کند گدا را


هنگام تنگ دستی شادی کن چون شادی کردن یکی از راه‌‌‌‌های کشش ثروت به زندگیه

 

یا حضرت مولانا در این رابطه جمله را ذکر کرده اند

در جهان هر چیز چیزی جذب کرد
گرم گرمی را کشید و سرد سرد
قسم باطل باطلان را میکشند
باقیان از باقیان هم سرخوشند

 

یا امامان زیادی به گفتن ذکر تاکید کردن که گفتن یک عبارت تاکیدی سازندست و درکش اندازه تکرارش مهمه.

جمله زرتشت در این مورد:

گفتار نیک _ پندار نیک _ رفتار نیک
که هر سه قسمت اون سه قسمت اصلی قانون جذبه و نیک یا همون مثبت بودن دقیقا باعث جلب اتفاقات خوب به زندگیمون میشه.

 

اما باید قبول کنیم که انجام دادن این‌ها کار سختی بوده تا بحال برامون و سختیش فقط به این دلیله که خوب یاد نگرفتیمش در حالیکه زندگی منفی رو بخاطر سبک زندگی خانوادگی اکثر ما خوب بلد هستیم و راحتم انجامش میدیم و اگر اینا رو هم خوب یاد بگیریمشون ساده میشه برامون انجامش .
و ذهن ما هم دنبال انجام کاراییه که براش سادست و احساس پیچیدگی ایجاد نمیکنه.

حالا که متوجه شدین آیین کشش چیه اینم بگم که قرار نیست ما قانون جذب رو تجزیه و تحلیل و درست و غلطش کنیم
قراره تو زندگیمون بکار بگیریمش تا وجودش رو باور کنیم و احساسش کنیم.

 

به قول سهراب که میگه : کار ما نیست شناسایی راز گل سرخ. کار ما شاید اینست که در افسون گل سرخ شناور باشی.

 

7. تولید ارتعاش و خود جاذبه شدن

باید یاد بگیریم که درون خودمون جاذبه ایجاد کنیم برای کشش خواسته هامون به سمت زندگیمون. هرچقدر این جاذبه شدت بگیره و ارتعاش بیشتری تولید کنه راحتتر میتونیم خواست ه‌‌‌‌های بزرگتری رو به سمت زندگی خودمون جذب کنیم .
دقیقا ما با همین ارتعاشها قرار خواسته ها و آرزوهامون رو بزندگیمون جلب کنیم پس باید به یک ماشین تولید فرکانس یا ارتعاش تبدیل بشیم تا جاذبمون زیاد بشه و آرزو‌‌‌‌های بزرگتری رو جذب کنیم.
قانون جذب یا کاری میکنه که بیرون زندگیمون از درون ما پیروی کنه در حالی که الان درون ما از بیرون زندگیمون پیروی میکنه. این تغییر میتونه ما رو ارباب زندگی خودمون بکنه.

باید تلاش‌‌‌‌های ما در بکار گیری این قانون اندازه خواسته هامون باشه تا کفه ترازو به نفع ما پایین بیاد و باید از همه جوانب باشه که اکثرا نمیدونن چطوریه؟


پس آموزش دیدن در مورد این قانون میتونه با ارزشترین کار زندگیتون باشه آخه حیفه که ما رسم و روش کار کرد و کشش جهانی رو که توش زندگی میکنیم رو بلد نباشیم و حیفه خوبم بلد نباشیم.برای مشاهده آموزش قانون جذب کلیک کنید.
ما در قانون جذب یاد میگیریم که از افکار و تجسم خلاق و توکل و کلمات و باور‌‌‌‌های خود برای تحقق آرزوهامون استفاده کنیم.

 

آموزش قانون جذب

8. نقش احساس در قانون جذب چیست؟

نباید اصلا از نقش احساس در قانون جذب عشق فراموش کرد چون احساسات ما کار‌‌‌‌های زیادی در مسیر قانون جذب برای ما میکنند اما مهمترینش اینه که مثل یک چراغ راهنما به ما در تشخیص مسیر درست این رسم یا قاعده کمک میکنند.
به همین سادگی که اگر احساسمون خوبه یعنی اتفاقات مثبت رو جذب میکنیم و اگه احساسمون بده به این معنیه که به زودی اتفاقات منفیی رو جذب میکنیم.
و خیلی مهمه که بدونیم اگه آیین کشش رو  یادش نگیریم خیلی امکانش زیاده که بجای لذت رسیدن به آرزوهامون حسرت داشتن آرزوهامون رو داشته باشیم.
امیدوارم متوجه شده باشید قانون جذب چیه و اگه دوست داشتید این روش کشش رو یاد بگیرید من دوره‌‌‌‌های آموزش قانون جذب تولید کردم که همش چون تجربه خودمه کاملا ساده و قابل انجامه و نتیجه عالی داره و میتونید تو این دوره ها قلق انجام این اصول و قسمت‌‌‌‌‌های هفده گانش رو یاد بگیرید.
در ضمن قانون کشش اصلا نشستن و فکر کردن نیست و یکی از قسمت‌‌‌‌های هفده گانش عملکرد و عملکرد آگاهانست. قاعده ربایش باعث میشه از کارتون نتیجه بهتر و بیشتری بگیرید و موقعیت‌ها و فرصت‌‌‌‌های بیشتری برای رشد و پیشرفت سر راهتون پدیدار بشه.

در ضمن در این رسم رباییش نمیشه از مهمترین قسمتش یعنی تجربه توکل به خدا قافل شد.

 

 

تجربه ای موفق  از حسين محبوب
اگه سواليم داشتيد ميتونيد از طريق شماره 09152025480 در تلگرام و واتساپ ازم بپرسيد

کاری از گروه تجربه موفق

آموزش قانون جذب

linkedintelegramtwiterinstagramyouaparat
نظرات کاربران ( 1 نظر)
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

محمد کبریا
محمد کبریا
پنج شنبه شانزدهم اردیبهشت ۰۰
سلام مفيد بود متشکرم فقط يه سوال دارم خدمتتون اين مسله 3 -6 -9 چيه ميشه دربارش توضيح بدين
()
()
پاسخ مدیر سایت
سلام اسرار اعداد زیاد از نظر من اهمیت نداره. اینها اعدادی بود که تسلا میگفت خیلی اهمیت داره اما من دنبال قوانین جادویی نیستم دنبال تغییرا واقعی خودم هستم
پاسخ مدیر سایت
پرفروش ترین کالاها
+
_
صوتی فروشی
دوره پایه و جادوی کلام و تجسم خلاق 100% شتاب دهنده  سال1398
صوتی فروشی
دوره پایه و جادوی کلام و تجسم خلاق 100% شتاب دهنده سال13981,000,000 تومان مشاهده
+
_
صوتی فروشی
دوره زیبای توکل تا رسیدن 100% متصل کننده آپدیت بهمن 99
صوتی فروشی
دوره زیبای توکل تا رسیدن 100% متصل کننده آپدیت بهمن 991,000,000 تومان مشاهده
+
_
توضیح زیر رو بخونید
توضیحات لازم قبل از تهیه دوره ها 100% خونده بشه بعد تهیه کنید
توضیح زیر رو بخونید
توضیحات لازم قبل از تهیه دوره ها 100% خونده بشه بعد تهیه کنید تومان مشاهده
+
_
صوتی فروشی
دوره بینظیر تمرکز و آفرینش 100% عالی و کاربردی آذر1398
صوتی فروشی
دوره بینظیر تمرکز و آفرینش 100% عالی و کاربردی آذر1398500,000 تومان مشاهده
بستن
ورود به کاربریورود به کاربری
کد امنیتی :کد امنیتی
می خواهید ثبت نام کنید ؟
عضویت