menuordersearch
tajrobeyemovafagh.com

یادگیری کوتاهترین مسیر رسیدن به خواسته ها از نگاه قانون جذب پیشرفته تجربه موفق حسین محبوب , تصویری کم حجم ,

موجود
یادگیری کوتاهترین مسیر رسیدن به خواسته ها از نگاه قانون جذب پیشرفته تجربه موفق حسین محبوب
youaparatinstagramtelegramtwiter
...
یادگیری کوتاهترین مسیر رسیدن به خواسته ها از نگاه قانون جذب پیشرفته تجربه موفق حسین محبوب
(0)
(0)
تصویری کم حجم
رنگ و مدل کالا
تصویری کم حجم
تعداد عدد
قیمت کالا
تومان
یادگیری کوتاهترین مسیر رسیدن به خواسته ها از نگاه قانون جذب پیشرفته تجربه موفق حسین محبوب

قانون جذب پیشرفته به من یاد داد که برای رسیدن به خواسته هایم راههای مختلفی وجود دارد که بعضی از این راهها بسار طولانیند و بعضیها بسیار سخت و بعضیها بسیار خطرناک و بعضیها بسیار ساده و بعضیها بسیار امن و بعضیها بسیار کوتاه اما چیز دیگری که قانون جذب پیشرفته به من یاد داد این بود که بستگی به خودم دارد که کدام مسیر را برای رسیدن به خواسته هایم دنبال کنم . اونهایی که خیلی طولانی بودند ممکن بود اونقدر طول بکشند که من در طول عمر محدودم به آرزوهام نرسم . اونهایی که خیلی خطرناک بودند ممکن بود قبل یا هین رسیدن به آرزوهام از اون مسیر بمیرم ولی بعدها توسط قانون جذب پیشرفته متوجه شدم که مسیریم وجود داره که هم کوتاه و هم ساده و راحته و هم امن و قانون جذب پیشرفته به من یاد داد که این مسیر رو خداوند بلد و باید بخوایم که مارو به اون مسیر هدایتمون کنه .

جالب داستان اینه که نگاه قانون جذبی من باعث شد این مطلب رو متوجه بشم که ما اصلا متوجه هیچکدوم از این مسیرا نمیشیم فقط خداوند مارو بعد انتخابامون به یکی از این مسیرها هدایت میکنه و قانون جذب پیشرفته به من یاد داد که درخواست کردن تنها نشانه انتخاب من نیست تا خداوند و جهان بفهمند من کدام مسیر رو انتخاب کرده ام .

قانون جذب پیشرفته میگوید که جهان ما از یک الگوریتم پیشرفته برای تشخیص درخواستهای واقعی و انتخابهای ما استفاده میکنه و این الگوریتم از افکار و تجسمها و کلام وعملکرد و باورها و درخواستهای ما متوجه انتخاب ما میشند و جالبتر اینکه ما با نگاه سطحی دائمیمون نمیتونیم بعد عمیق و مهم برای تشخیص این الگوریتم را تشخیص دهیم یعنی باید نگاهی عمیق و مشخص به درون خودمان بیندازیم چون من از زمانی که دارم قانون جذب پیشرفته رو آموزش میدم متوجه شدم اکثر آدما فکر میکنند باورا و افکار و کلام و عملکرد درستی دارند و وقتی با نگاه قانون جذب پیشرفته بررسیش کردیم اصلا اینطور نبوده .

 

کلیپ بالا رو ببینید تا لزوم و مسیر این مطلب براتون بیشتر باز بشه .

تجربه موفق حسین محبوب از قانون جذب پیشرفته .

در صورتی که سوالی داشتید از طریق تلگرام و واتساپ با شماره 09152025480 میتونید با من در تماس باشید . لطفا بدون هماهنگی قبلی از تماس تلفنی پرهیز کنید.

بستن
ورود به کاربریورود به کاربری
کد امنیتی :کد امنیتی
می خواهید ثبت نام کنید ؟
عضویت
شرکت سازنده